„První půle byla z naší strany velmi špatná. Milešov působil ve všech směrech lépe. Kouba pak z 25 metrů prostřelil Schejbala. Se štěstím jsme vyrovnali, kdy si centr Sokola srazil brankář hostí do branky. Bohužel před odchodem do kabin opět zaslouženě udeřil Milešov. První střelu vyrazil Schejbal do pole. Míč se od volného hráče dostal na zadní tyč k dalšímu neobsazenému hráči Merhartovi, který bez problémů zakončil do prázdné branky,“ podal stručný komentář prvního dějství vedoucí Plastonu Ladislav Čurgali.

Po změně stran už svěřenci trenéra Michala Loma předvedli svým fanouškům lepší podívanou. „Pomohlo jak střídání, tak přeskupení sestavy. Hlavně přesun Kirchnera do středu zálohy byl znát. Hlavně v posledních dvaceti minutách začaly přicházet i šance. Čurgali nejprve hlavičkoval jen do středu branky po centru Lukáče, po té v dobré pozici po nahrávce Lehrla netrefil dobře míč a pět minut před koncem byl faulován zbytečně ve vápně. Vzal zodpovědnost na sebe a se štěstím nadvakrát vyrovnal na konečných 2:2,“ oddychl si Čurgali.

Plaston tak získal před posledním kolem potřebný klid. „Zápas se nepodařil, přesto musím celý tým pochválit. Je důležité se prát o výsledek až do konce, přesto že se nic nedaří. Děkujeme za podporu fanoušků během celé sezóny a doufáme, že jim budeme v příští sezóně dělat jen radost,“ dodal závěrem Ladislav Čurgali. Šluknov na závěr hraje v okresním derby na hřišti Jílového.

SK PLASTON ŠLUKNOV - SOKOL MILEŠOV 2:2

Poločas: 1:2 Branky: Sokol, Čurgali – Kouba Menhart. ŽK 2:3, 180 diváků, rozhodčí: Zubr.
Šluknov: Schejbal – Holešovský, Kirchner, Novotný, Jägr – Lukáč, Lehrl, Rýdl, Hajduk – Čurgali, Sokol. Střídali: Šembera, Baulovič, Bednář.