Z posledních čtyř utkání tak Šluknov nezískal při skóre 2:13 ani bod!  „Tréninková docházka je slabší, navíc nám ani nepřeje potřebné štěstí," zklamaně pravil vedoucí týmu Ladislav Čurgali. Plaston na Březiny vlétl zhurta, ale z první akce udeřili hosté. „Po rohovém kopu se hlavou prosadil Vlasák," kroutil hlavou Čurgali. Pak měli domácí míč více na kopačkách, ale Březiny jim zasadily další ránu. „Po přímém kopu míč vypadl brankáři Mikulovi a Galaš ho doklepl do branky," hořce pravil domácí funkcionář.

Před poločasem si vytvořil Plaston velký tlak, ale kontaktní gól nepřišel. Největší šanci měl Kasal, ale jeho hlavičku z blízka brankář bravurně zlikvidoval.

Druhý poločas pokračoval ve snaze domácích o kontaktní gól, ale branka pro ně byla snad zakletá. Lehrl hlavičkoval vedle, jeho střelu nohou vytlačil brankář na břevno 
a když i Hajduk přestřelil odkrytou branku, tak bylo jasné, že body doma nezůstanou. Navíc hosté dokonali krutou porážku z ojedinělého útoku, když vysoký Vlasák přetlačil v souboji hlavou stopera a zakončil do prázdné branky.

„Není co k tomu více dodat, prostě se nedaří získávat body, i když soupeři nejsou lepší. Nezbývá než  nadále bojovat a čekat, až se štěstí obrátí k mužstvu čelem," dodal Čurgali. Plaston má třináct bodů a spadl na desáté místo.

PLASTON ŠLUKNOV - SK BŘEZINY 0:3 (0:2)

Branky: Vlasák 2, Galaš. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 0:2.

Šluknov: Mikula – Horák, Lukáč, Holešovský, Jägr – Slanina, Lehrl, Kirchner, Kasal – Záruba, Hajduk. Střídali: Vichterey, Dvořák.