„Z mého pohledu jsem s utkáním nebyl moc spokojený. Myslím, že máme na víc. Několik hráčů nemělo svůj den a proti takto silnému mužstvu musí hrát všichni na sto procent, abychom uspěli," hodnotil porážku svého celku trenér Ladislav Čurgali.
„Kluci to odmakali, soupeř mohl být za takový výsledek ještě rád," prohlásil kormidelník Střekova Petr Čítek.

Šluknovu rozhodně nepomohla rychlá trefa hostů. „Dopředu to bylo bez nápadu a soupeř byl po našich ztrátách hodně nebezpečný. Již v osmé minutě jsme inkasovali, když se míč po křižné přihrávce dostal až k Stárkovi, který zakončil na bližší tyč," mrzelo Čurgaliho. Srovnat mohl Horák, ale zblízka přestřelil. Těsně před poločasem potrestal Rohlík chybu šluknovské obrany.

„Druhý poločas jsme se snažili dát kontaktní branku, přitvrdili jsme v osobních soubojích a měli jsme více ze hry. Soupeř ovšem měl velmi kvalitní přechod do útoku a byl nadále nebezpečný," přiznal Čurgali.

Třetí trefa, kdy si míč do branky srazil Holešovský, definitivně rozhodla. „Chtěli jsme dát alespoň čestný úspěch pro naše fanoušky, kteří fandili i za nepříznivého stavu, ale bohužel se nám gól vstřelit nepodařilo. Největší šanci měl Šeliga po nahrávce Dobeše, ale poslal míč před prázdnou brankou nad," mrzelo šluknovského trenéra.

To hosté po dvou zápasech opět naplno bodovali, navíc vstřelili 100. gól v sezóně. „Jubilejní gól jsme chtěli dát hezčí. Byl jsem za předvedený výkon hrozně rád, kluci do toho dali po dlouhé době všechno. Sedlo nám to po stránce přístupu i kombinace," uzavřel vše spokojený střekovský lodivod.

Plaston Šluknov – TJ Střekov 0:3 (0:2)

Branky: Stárek, Rohlík, vlastní. R: Husar. ŽK: 3:1. Diváci: 100.

Šluknov: Uchytil – Jírův, Lukáč, Holešovský, Koukol (83. Čmugr) – Knížek, Kirchner, Dobeš, Horák (75. Altman) – Hajduk (54. Jiřinský), Svoboda (59. Šeliga)