Jediná branka zápasu padla v 89. minutě. Hostující Charvát dostal ve vápně příliš mnoho prostoru, proháčkoval se před Bednáře a střelou k tyči vystřelil Velkému Březnu cenné vítězství. „Šluknov nás překvapil, hrál otevřený fotbal a díky tomu jsme se snadno dostávali do šancí," říkal předseda velkobřezenské Jiskry David Řezáč.

Naopak domácí trenér Ladislav Čurgali byl z výkonu velmi zklamaný. „Chtěli jsme držet míč a hodně kombinovat. To se nám ale vůbec nedařilo. Dělali jsme velké chyby v rozehrávce, a posílali tak soupeře do velkých šancí. Hodně jich pochytal skvělý brankář Bednář," chmurně pravil šluknovský kouč.

V závěru Plaston nechtěl hrát na remízu, a to se mu stalo osudným. „Ke konci jsme hráli hurá fotbal. Snahu klukům nelze upřít i nějaké šance tam byly, ale chyb bylo ještě více. Přejeme soupeři, aby se zachránil. Určitě na to má. My nyní jedeme do Březin. Tak snad zase nerozdáme body chudšímu," dodal Ladislav Čurgali.

PLASTON ŠLUKNOV - VELKÉ BŘEZNO 0:1 (0:0)

Branka: Charvát. R: Benda. ŽK: 0:2. Diváci: 120.

Šluknov: Bednář - Horák, Holešovský, Novotný, Jägr - Kasal, Moravec, Kirchner, Slanina - Záruba, Hajduk. Střídali: Sokol, Střihavka, Mikula.