Hosté nastupovali s vědomím dobré formy a také faktu, že na hřišti aktuálně prvního týmu nemají co ztratit. V první půli byli dokonce mírně lepší. Dvě velké šance si připravil Hajduk. Nejprve zblízka přestřelil branku, pak mu nebyla jeho trefa uznána pro údajné postavení mimo hru.

Po změně stran byl Milešov nebezpečný hlavně ze vzduchu, velmi často se kopaly standardní situace. Jednu takovou využil Pinďák a hlavou dostal Milešov do vedení 1:0. Hosté však vrhli všechny síly do útoku. Nejprve zahodil velkou šanci Kirchner, ale v 88. minutě se Šluknov dočkal zaslouženého vyrovnání. Jagr poslal pas do vápna, míč hlavou prodloužil Čurgali  a Slanina byl u míče dříve než domácí brankář a pohotově vyrovnal – 1:1.

„Pro nás je to opravdu velmi dobrá remíza, tady je horká půda a jen tak tu někdo nebude bodovat. Pochvalu zaslouží  i hlavní rozhodčí, který pískal opravdu dobře," stručně pravil hrající vedoucí Plastonu Šluknov Ladislav Čurgali starší.

SOKOL MILEŠOV - PLASTON ŠLUKNOV 1:1 (0:0)

Branky: Pinďák – Slanina. R: Cvachoušek. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Šluknov: Bednář – Kasal, Lukáč, Holešovský, Jagr- Navrátil, Kirchner, Slanina, Hajduk – R. Vichterey, Záruba. Střídal: Čurgali starší.