Králův Dvůr – Varnsdorf

1:1 (0:0)

Domácí se ve druhé části ujali vedení, zanedlouho se ale o vyrovnání postaral Chod (na snímku). „Branka to byla snad pěkná, ale hlavně že tam ten míč padl. Matěj Kotiš mi nahrál od lajny míč a já napřáhl asi z dvaceti pěti metrů. Míč asi brankáři zaplaval ve vzduchu a znamenal pro nás důležitý bod,“ popsal důležitou trefu šťastný střelec a dodal „Domácí na jaře posílili a body jen tak nerozdávají, proto má pro nás ten bod dnes cenu zlata. Dnes začali lépe domácí, ale postupem času se to z naší strany zlepšilo. Přišla i docela slušná návštěva, odhadoval bych to tak na pět set diváků. Ale domácí fanoušci moc nefandili, spíš se dívali. To se ale nedá říci o našich fandech, kteří opět neúnavně bubnovali a fandili a musíme jim opět poděkovat“.

Trenér Slovanu Z. Busta pak utkání okomentoval slovy: „Domácí nás ohrožovali spíše ze standardek. Jinak si myslím, že jsme byli v záložní řadě lepší a měli i lepší přechodovou fázi a více brankových příležitostí. Dostali jsem branku právě ze standardky a naštěstí brzo poté vyrovnal krásnou střelou Vlasta Chod“.

Slovan Varnsdorf: Vaňák – Hyka, Stehlík, Vavroušek, Křemen, Kotiš, Jakobovský, Jiroušek, Chod, Formáček, Procházka. Střídali: Jordák, Grubhoffer, Ježdík. zdroj: www.skslovanvarnsdorf.cz