Trenér Aleš Křeček nechal odpočívat brankářskou jedničku Radka Porcala, zachytal si Josef Hroš. Úvod vyšel hostům opravdu parádně. V 10. minutě si na pravé straně hřiště Rudnytskyy narazil s Ježdíkem, z první poslal míč před branku, kde jej bez přípravy poslal k tyči David Procházka - 0:1. David Procházka měl na hlavě i druhou branku, po krásném centru Ježďíka ovšem branku těsně minul.

Jinak se hrál vyrovnaný fotbal a bojovalo se o střed hřiště. Tři minuty před odchodem do kabin Sparta vyrovnává. Bombu Zemana z trestného kopu Hroš vyrazil před sebe a Putz s dorážkou neměl žádné problémy - 1:1.

Čtyři minuty po změně stran měl Slovan štěstí. Putz prodloužil míč na hlavu Zemana, Hroš míč opět vyrazil před sebe a Kraják zamířil naštěstí jen do tyče! V 52. minutě vyslal dalekonosnou pumelici Radim Breite. Domácí brankář Holý míč krotil nadvakrát, těsně před brankovou čarou. Rozhodující akce přišla v 58. minutě. To kapitán Hozda velmi rychle rozehrál aut, Pavlo Rudnytskyy si šikovně obhodil obránce Švece a obstřelil Holého - 1:2.

Domácí "tlak" pak byl velmi neefektivní, Varnsdorf si své vedené uhlídal. Kaňkou na venkovní výhře je pak zbytečné vyloučení Breiteho. Ten přejel skluzem v 89. minutě Glasera a byl okamžitě vyloučen.

Sparta Praha B – Varnsdorf 1:2 (1:1)

Branky: 42. Putz – 10. D. Procházka, 58. Rudnytskyy. Rozhodčí: Váňa – Štěrba, Blažej. ŽK: Ježdík, Pimpara, Jakobovský, Hozda, Švec. ČK: 90. Breite (všichni Varnsdorf). Diváci: 320.

Sparta B: Holý – Sus, Švec, Doležal, Krob – Kraják (65. Ujlaky), Glaser (90. Kucalas), Hašek, Krejčí – Putz, Zeman (65. Rada). Trenér: Svoboda.

Varnsdorf: Hroš – Matějov (80. Mach), Pimpara, Stehlík, Hozda – Rudnickij, Jakobovský, D. Procházka (84. Klavík), Breite – Ježdík, Čemba (73. Chod). Trenér: Křeček.

1. Dukla 30 18 9 3 55:18 63
2. Žižkov 30 16 7 7 44:31 55
3. Jihlava 30 15 8 7 49:29 53
4. Karviná 30 13 7 10 42:36 46
5. Třinec 30 12 8 10 32:34 44
6. Sokolov 30 12 7 11 53:51 43