Ml. Boleslav B – Slovan Varnsdorf 0:0

Ani jednomu týmu se v dosavadním průběhu nové sezony příliš nevedlo a oba si chtěly konečně připsat nějaké ty další bodíky. Slovan zatím nasbíral dva za dvě domácí remízy. Na plný bodový zisk si ale musí počkat i po sobotním dopoledni, kdy se soupeři rozešli smírně, když nepadl ani gól.

Nutno ale podotknout, že velmi blízko k němu měli hosté a to hned v několika případech. Ve 23. minutě měl Jiroušek vyloženou šanci, když obešel Martínka. Jeho ránu zblízka však domácí gólman Kubásek vyrazil. Nedlouho před poločasem pak křižná střela varnsdorfského Křemena proletěla těsně vedle tyče.

Ve druhé půli, přesně v 52. minutě, domácí brankář Kubásek zachránil svůj tým zázračným zákrokem, kterým vyškrábl od paty tyče střelu Zdeňka Macháčka z malého vápna.Slovan se nedočkal branky ani v 71. minutě, kdy se Jakobovský kličkou zbavil Mrvíka a z osmnácti metrů nádherně vypálil, gólman Kubásek ale míč vyrazil robinzonádou. Utkání tak skončilo bez branek.

ŽK 3:4. ČK 1:0. Před 160 diváky řídil Pilný.

Slovan Varnsdorf: Macháček L. – Svojtka, Vrabec, Křemen, Nesvadba, Čapek, Jiroušek, Vavroušek, Jakobovský, Grubhoffer, Macháček Z.