Po bezbrankové remíze na hřišti rezervy Viktorie Žižkov a domácí výhře nad Vyšehradem tentokrát zajížděli v sobotu dopoledne na půdu rezervy prvoligového týmu FK Baumit Jablonec nad Nisou a díky Stehlíkově přesné střele v závěru si odvezli všechny body.

Jablonec B – Varnsdorf 0:1 (0:0)

Hrálo se na hřišti s umělým povrchem u Základní školy Mozartova a první poločas byl celkem nudný. Hra se odvíjela prakticky jen mezi šestnáctkami a hrstka přítomných diváků žádnou zajímavou akci neviděla. Tomu také o přestávce odpovídal i nulový počet karet a minimální zásahy rozhodčích.

Po obrátce se obraz hry příliš nezměnil. Rozdíl byl jen v tom, že domácí viděli tři žluté karty a oba týmy vystřídaly některé hráče. Už už se zdálo, že se nikdo přítomný branky nedočká, a že se tedy soupeři rozejdou bezbrankovou remízou. Jenže dvě minuty před koncem jablonečtí hráči faulovali nedaleko své šestnáctky a sudí nařídil trestný kop. Ten varnsdorfští fotbalisté rozehráli na Stehlíka, který se trefil přesně a rozhodl o tom, že se tři body budou stěhovat do Varnsdorfu.

Branka: 88. Stehlík. ŽK 3:0. Sudí Kalenda.

Slovan Varnsdorf: Macháček – Vavroušek, Kotiš, Ginzel, Čapek (Čemba), Stehlík, Chod, Jordák , Procházka, Jakobovský, Hozda.