Ze sestavy však vypadl s Hlavicí vyloučený Procházka, Hozda laboruje se zraněním již déle, Hyka odehrál půli se sebezapřením a Ježdík si z několika mlýnic s protihráči odnesl také šrámy a musel být již ve 36. minutě střídán.

Varnsdorf – Č. Budějovice B

3:1 (2:0)

Přesto jakousi roli favorita Slovan splnil, bez výraznějších problémů vyhrál a na čele tabulky třetí ligy je na druhém místě za celkem Ovčár pouze vinou horšího skóre.

O první branku utkání se postaral už po čtvrhodině hry Grubhoffer. V poslední minutě první části měli domácí výhodu pokutového kopu, Chod nabídnutou šancí nepohrdl a do kabin se tak odcházelo za dvoubrankového vedení domácího Slovanu.

Ve druhé části sice nejprve hosté vývoj utkání trochu zdramatizovali, když se v 68. minutě trefil Mácha a snížil tak na jednobrankový rozdíl. Sedm minut před koncem základní hrací doby však přidal pojišťující třetí gól domácího celku Jordák a o tom, že všechny body zůstanou ve varnsdorfské Kotlině tak bylo prakticky rozhodnuto.

Branky: 16. Grubhoffer, 45. z PK Chod, 83. Jordák – 68. Mácha. Rozhodčí: Blažej. ŽK: 1:2. 400 diváků.

Varnsdorf: Macháček – Hyka (46. Čapek), Vavroušek, Stehlík, Křemen – Ježdík (36. Formáček), Jakobovský, Kotiš, Kabele – Grubhoffer (73. Jordák), Chod.