„Víme o silných stránkách soupeře, ale i malých slabinách. A těch musíme využít," má jasno varnsdorfský trenér Roman Veselý. Jeho tým je sice pátý, ale na domácí výhru čeká už tři zápasy. „Minulý zápas s Třincem byl z naší strany herně velmi povedený. Musíme na to navázat. Pokud budeme více držet míč, tak můžeme eliminovat útočnou sílu Olomouce. Soupeř má nesporně velkou fotbalovou kvalitu," má jasno Veselý, který nedávno bojoval s virózou a bral antibiotika. „Už by to mělo být v pořádku," pravil s úsměvem.

Samotní hráči očekávají daleko jiný zápas než proti Třinci. „Mají rychlý přechod do útoku, kombinačně jsou na tom velmi dobře. Také dostávají málo gólů. Ale určitě nepřijedou bránit jako Třinec. A díky tomu bychom mohli využít nějaké mezery v obraně, může to být zápas o jedné brance," myslí si obránce Karel Knejzlík.

Poslední vzájemný zápas těchto soupeřů sledovalo v Kotlině dva a půl tisíce diváků. Tehdy byly jiné okolnosti, ale stejně… „Je to ex-ligový tým. Jeho zvučné jméno snad naláká diváky na tribuny. Věřím, že budou naším dvanáctým hráčem," doufá Veselý, který vzápětí dodává: „Stále chybí Houser a Filip, otazník visí nad Zierisem a Rudnytskyym. Tak uvidíme, jak to zase poskládáme."

Utkání se hraje v neděli 25. září od 16.30.