Za stavu 2:2 ale přišla pro hosty v nastaveném čase tvrdá rána. „Ve čtvrté nastavené minutě domácí hráč centroval. Míč, který mu sjel na noze, zapadl do zadní šibenice. Byla to vlastně taková haluz, je škoda prohrát zápas díky takové brance," smutnil stoper Jiskry Kamil Podolský.

Je ale pravda, že Louny byly po celý zápas aktivnější a tři body si nakonec zasloužily. „Do utkání jsme vstoupili tragicky. Ačkoliv se to v kabině říkalo, stejně přišel brzký gól
z protiútoku. Navíc se zranil krajní obránce Forman a musel střídat," vzpomíná Podolský na neblahý začátek zápasu z pohledu Modré.
Jiskra však do poločasu skóre otočila. Po půl hodině hry se po rohovém kopu trefil Demčenko, o pár minut později se individuálně prosadil Matěj Čapek, který vše zakončil parádní ranou do šibenice. „Opravdu výstavní gól," podotkl Podolský.

Po obrátce už Louny tlačily daleko intenzivněji. „Domácí dvakrát překopli prázdnou branku, dvakrát výborně zasáhl Kratochvíl. Zhruba dvacet minut před koncem pak přišlo vyrovnání," pokračoval hostující středový obránce. A pak přišla smolná chvilka v nastavení, která Modrou připravila o body.

V úterý 28. 10. byly na programu dohrávky krajských fotbalových soutěží. V krajském přeboru prohrála Modrá 1:2 ve Spořicích, jedinou trefu Jiskry, která zůstala na 12. místě, zařídil v samotném závěru Veselý.

FK Louny – Jiskra Modrá 3:2 (1:2)

Branky: Vodička, Petržílka, Štourač – Demčenko, M. Čapek. R: Růžička. ŽK: 1:1. Diváci: 180.

Modrá: Kratochvíl – Sýkora, Žák, Podolský, Forman (7. Fejfar) – Fišer, A. Čapek, Veselý, M. Čapek – Demčenko, Cimpl (85. Šotola).