Tým z Děčínska ještě deset minut před koncem vedl 4:2, nakonec ale prohrál na penalty a domů si odvezl jeden bod. „Totálně zpackaný zápas. Máme zkušené mužstvo, kluci si měli ten závěr pohlídat," zlobil se jílovský kouč Josef Florián. V prvním poločase museli hosté dohánět náskok soupeře. Na 1:1 srovnával z penalty po faulu na Barillu Florián, po půl hodině hry dával na 2:2 Horyna, který se trefil hlavou po krásném centru Barilly. A chvilku před odchodem do kabin po další akci Barilly opět skóroval Horyna.
„V první půli jsme byli lepší
a zaslouženě vedli," pravil Florián.

Po změně stran se na trávníku dlouho nic nedělo. Deset minut před koncem se trefil
z trestného kopu Florián. Ale ani tohle hostům na vítězství nestačilo. Soběchleby vzápětí snížily z penalty a v poslední minutě ze standardní situace vyrovnaly. Jílové pak navíc selhalo v penaltách.

„Je to škoda, měli jsme odtud odvézt tři body. Velkou pochvalu zaslouží Ondra Barilla, který byl u všech našich gólů. Předvedl opravdu parádní výkon," dodal jílovský kormidelník.

TJ SOBĚCHLEBY - FK JÍLOVÉ 5:4 po PK (2:3)

Branky: Kodeš 2, Renč, Mráz, rozhodující penalta Severa – Florián 2 (1 z PK), Horyna 2. Rozhodčí: Smreček. ŽK: 1:3. Diváci: 30.

Jílové: Smutný – Jiří Štercl, Josef Štercl, Rangl, Florián (80. Knotek) – Čermák, Vaníček, V. Michl, Farkaš – Barilla, Horyna.