Série pokračuje, Slovan na Vlašim nestačil

Vlašim – Fotbalisté Slovanu Varnsdorf pokračují ve výsledkové mizérii. Na půdě Vlašimi prohráli 0:1, když jedinou branku zápasu vstřelil Lukáš Droppa.

10.4.2011

Ilustrační foto.Foto: Deník

Slovan zatím na jaře čeká na první vítězství, domácí Graffin mohl udeřit už v úvodu. Už v 1. minutě šel po hrubce hostující obrany sám na gólmana z pravé strany Vebr, který však vyběhnuvšího brankáře Porcala nastřelil. Vzápětí varnsdorfský gólman zlikvidoval tvrdou ránu z pokutového území v podání Bálka. Krátce po 20. minutě se domácí fanoušci dožadovali odpískání pokutového kopu po ruce hostujícího Ježdíka, ale rozhodčí Příhoda byl jiného názoru a penalta se nepískala. Domácí si do konce prvního poločasu již žádnou šanci nevytvořili a předváděná hra příliš radosti rovněž nenabídla.

Druhý poločas zahájil svou střelou z otočky Droppa, mířil však jen doprostřed brány a ani nebezpečná rána Vebra po sklepnutí Bálka šla hranice šestnácti těsně vedle. V 55. minutě přišel rozhodující moment utkání. Droppa na hranici vápna napřáhl k tvrdé střele, která skončila za zády Porcala. O vítězství domácích mohl definitivně rozhodnout o čtvrt hodiny později znovu středopolař Droppa, tentokráte však trefil břevno. A mohlo přijít potrestání. Balon po rohovém kopu propadl na zadní tyč a Jordán trefil také konstrukci branky. V závěru si již Graffin své vedení pohlídal.
Trenér Vlašimi Boris Kočí zápas zhodnotil: „Herně to bylo lepší než minulý týden, šli jsme za vítězstvím trpělivě od začátku. V prvním poločase se nám podařilo vypracovat převahu, bohužel jsme branku nevstřelili. Ve druhém jsme neustávali a nakonec se jsme zápas rozhodli a dotáhli do vítězného konce.“

Kouč Varnsdorfu Aleš Křeček byl po zápase smutný, jeho tým opět nevyhrál. „Výsledek je pro nás špatný. V prvním poločase jsme byli pod tlakem, který jsme naštěstí přežili bez úhony. Ze stavu 0:0 jsme chtěli vycházet i ve druhém poločase, ale soupeř nás herně předčil a obdrželi gól po odraženém balonu. V závěru mohl vyrovnat Jordák, ale bohužel trefil břevno,“ řekl trenér Slovanu.

Graffin Vlašim - Slovan Varnsdorf 1:0

Poločas 0:0. Branka: 55. Droppa. ŽK: Kotiš, D. Procházka (oba V). Rozhodčí: Příhoda – Marek, Santarius. Diváci: 658.
SK Slovan Varnsdorf: Porcal – Breite, Kotiš, Pimpara, Ginzel, Mach (65. Jordák), Jakobovský (75. D. Procházka), Klavík (68. J. Procházka), Hozda, Rudnytskyy, Ježdík.

Autor: Pavel Šimáček

10.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.