Výborně si vedou senioři Malšovic, kteří nastříleli půltucet gólů nováčkovi z Ludvíkovic a v dohrávce prvního kola vysoko porazili zlepšeným výkonem ve druhé půli Těchlovice, díky nejlepšímu skóre tak dokonce vedou tabulku. Mezi překvapení lze řadit i výhru Benešova n. Pl. nad silným týmem JVŠ Děčín rozdílem dvou gólů. Šluknov dle předpokladů zvítězil jednogólovým rozdílem v Prysku. Lepší formu vykázali děčínští Rafani, kteří v utkání bohatém na góly získali bod v Heřmanově, kde exceloval domácí Zíval, který nastřílel soupeři všechny čtyři góly.

Markvartice dokázaly obrátit nepříznivý výsledek po prvém poločase, aby nakonec porazily bojovné Těchlovice. Střelcem kola ve kterém bylo nastříleno celkem 43 gólů, což je krásný průměr 6,14 gólů na utkání se stal heřmanovský Zíval se čtyřmi vstřelenými brankami.

Staré gardy

3. kolo

FK Jílové – DC Pláckaři 94 2:0 (1:0). Michalec z PK, Vlček. Vyloučen: Fišer (Děčín). Rozhodčí Jirsák – 50 diváků.

FK Libouchec – SK Dobkovice 0:4 (0:2). Vondráček 2, Zápotocký, Sádecký. Rozhodčí Kalvach – 40 diváků.

MSK Benešov n. Pl. – JVŠ Děčín 4:2 (1:2). Kapoun 3, Cempírek – Malec, Erneker Ivan. Rozhodčí Jirsák – 70 diváků.

FK Malšovice – FK Ludvíkovice 6:2 (3:1). Zach 3, Semirád, Stružinský, Fidler – Urban, Hrubeš. Rozhodčí Mokráček – 40 diváků.

TJ Heřmanov – Garda Rafani Děčín 4:4 (2:2). Zíval 4 – Jindra 2, Holík 2. Rozhodčí Mimra – 30 diváků.

SK Markvartice – FK Český lev Těchlovice 5:3 (2:1). Pomíchal 2, Blatný, Korset, Kmošťák – Cvejn 3. Rozhodčí Vydra – 50 diváků.

SK Prysk – FK Plaston Šluknov 3:4 (0:1). Kristen z PK, Bláha, Věchem – Svačina, Kramer, Skotnica, Žemla. Rozhodčí Hrubý – 50 diváků.

FK Malšovice – FK Český lev Těchlovice 5:1 (0:0). Dohrávka 1. kola. Macek 2, Mokráček 2, Nový – Cvejn. Rozhodčí Mokráček – 40 diváků.