Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

S řezníky to je velmi zlé

Děčín – Fotbalisté Řezuz Děčín nezvládli utkání pravdy a ve víkendovém kole divizní skupiny B prohráli s předposledním Litvínovem.

3.10.2010 1

Ilustrační foto.Foto: Deník/Karel Pech

Na chvostu tabulky už tak mají šestibodovou ztrátu a vypadá to s nimi hodně zle, „Opravdu je to zlé a na situaci budeme v nejbližších dnech reagovat. Změny se budou týkat trenérského postu i kádru samotného. Až bude vše jisté tak vás budeme neprodleně informovat,“ prozradil prezident Řezuz Děčín Vladimír Šoltys.

Řezuz Děčín – Litvínov 1:2 (0:0)

Utkání s Litvínovem odstartovaly dvě velké šance domácího Demčenka, ale skóre se neměnilo. Pak hra upadla do průměru a nic významného se na hřišti nedělo. Až v samotném závěru poločasu se Chodura zapotil po nebezpečné hlavičce litvínovských hrá­čů.

Obraz hry se po obrátce příliš nezměnil. Ovšem začali padat i branky. nejprve se nádherně trefil do šibenice hostující Měšťánek, na dva nula pro Litvínov zvyšoval Procházka, který proměnil velmi přísně nařízenou penaltu. Děčínský Majer sice devět minut před koncem vykřesal pro domácí jiskřičku naděje, ovšem na víc už domácím nezbyl čas.

Branky: 81. Majer – 50. Měšťánek, 71. Procházka z PK. ŽK 0:3. 100 diváků, řídil Melničuk.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář, Majer, Podolský, Červenka (71. Líbal) – Kurty (74. Hoffman), Novák, Žáček, Stach – Dvořák, Demčenko.