Jílové – České Kopisty

4:2 (1:1)

„Prvních dvacet minut bylo z naší strany opatrných. Pak se ale naše hra začala zlepšovat a ujali jsme se vedení. Hosté však do přestávky dokázali po naší hrubce vyrovnat. Druhá půle už byla jasně v naší režii a soupeře jsme zcela přehráli,“ řekl po utkání trenér vítězného celku Josef Florián.

Branky: Rangl 2 (obě z PK), Ženíšek, Barilla – Staňa, Plzák. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 4:3. Diváků: 50.

V. Březno – Junior Děčín

2:3 (2:2)

„V bojovném utkání se k nám tentokrát přiklonila i paní štěstěna, která nám chyběla v úvodních dvou domácích duelech. Brankář Beneš chytil za stavu dva dva penaltu a rozhodující gól jsme dali v poslední minutě nastaveného času,“ pronesl trenér děčínského Junioru Pavel Horáček.

Branky: Zabloudil, Martínek – Horký, Weigent, Betyár. Rozhodčí: Klobása. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

Šluknov – Rumburk

3:1 (0:0)

„Z naší strany to byl perfektní zápas, který nesl jasné známky derby. Konečně jsme byli kompletní a porazili kvalitního soupeře. S výhrou jsem samozřejmě moc spokojen,“ neskrýval nadšení trenér domácího týmu Milan lom, jeho protějšek František Dužár dodal: „Já bych řekl, že nevyhrálo lepší mužstvo, ale šťastnější. Je ale pravda, že domácí víc chtěli a pro výhru více bojovali. My jsme, až na vyjímky, podali ustrašený výkon a vlastně jsme se porazili sami.“