Bylo to utkání rozdílných poločasů. „V prvním poločase jsme byli o něco lepší my a vytvořili si i brankové příležitosti. Tu největší měl Šott, který postupoval sám na brankáře, ale ten jeho úmysl vystihl. Další měl Havel, ale i jeho šance zůstala nevyužita. Pěkným momentem se blýskl Vyskočil, který po centru z pravé strany napálil z voleje míč do břevna, který se k němu odrazil, aby ho druhou nohou napálil znova na branku, kde předvedl výborný zákrok domácí brankář Ekrt a míč vyrazil znova do břevna a na rohový kop,“ litoval promarněných příležitostí trenér Rumburku František Dužár.

Po změně stran se osmělily i Pokratice, přesto se fanoušci ani jedné branky nedočkaly. „Druhý poločas si vypracovali šance i domácí a to převážně po standardních situacích, ale náš brankář byl vždy na správném místě. Tu největší měl domácí Krejčík, ale ani on nevyzrál na naší obranu v čele s Dvořákem. Možná jsme mohli kopat i penaltu kdy 89. minutě Novák vystřelil na domácí branku a obránce srazil míč rukou, ale jelikož to bylo ke konci zápasu, tak asi dle průběhu hry nechtěl rozhodčí ublížit ani jednomu mužstvu. Remíza byla přeci jen pro oba naprosto zasloužená. Určitě jsme v tomto utkání nezklamali a to i přesto, že za nás nastoupili čtyři dorostenci ročník 93 a 94,“ doplnil rumburský lodivod.

SOKOL POKRATICE - FK RUMBURK 0:0

ŽK 2:2, rozhodčí: Sobek, 80 diváků.
Rumburk: Dvořák - Koukal, Homolka, Adamec, Pácha - Ryšan P., Novák, Havel, Vyskočil - Chlada, Šott. Střídali: Demeter a J. Pokorný