Domácí nechtěli nechat nikoho na pochybách a do svého soupeře se zakousli od úvodních minut.V sedmé minutě se rumburský kanonýr Chlada ještě zastřeloval. Ale o dalších sedm minut později už skóroval. Šott využil chyby hostů ve středu hřiště, přihrál Chladovi, který prostřelil Ondrku – 1:0. „Hosté několikrát zahrozili po dlouhých autech a rohových kopech, ale bez větší šance na skórování," konstatoval domácí trenér Josef Rákosník.

Začátek druhé půle se odehrával spíše ve středu hřiště bez vážnějších šancí na obou stranách. Až do 66. minuty, kdy si domácí vypracovali hned dvě vyložené příležitosti. „Nejprve Chlada, a pak Léhrl byli sami před brankářem, ale ten je vychytal," kroutil hlavou Rákosník.

Uklidnění do domácích řad vnesla 70. minuta. „Chlada šel po standardní situaci do souboje s brankářem. Kuba ho vyhrál a přidal druhou pojišťovací branku," radoval se rumburský stratég.

Konec utkání už si Rumburk pohlídal a připsal si další tři body. „Je dobře, že jsme potvrdili tři body z Mojžíře. Soupeř nehrál až tak špatně 
a myslím, že ještě někomu body sebere. My jsme ale hráli dobře do obrany, nedovolili jsme soupeři žádnou gólovou šanci. Další body budeme chtít získat hned příští týden v Březinách, ale opět nás čeká těžký zápas," dodal závěrem Josef Rákosník.

FK RUMBURK - VELKÉ BŘEZNO 2:0 (1:0)

Branky: Chlada 2. R: Mráz.
 ŽK: 1:3. Diváci: 50.

Rumburk: Hadar – Trégr, Pokorný, Posnar, Stankovič – Farkaš (64. Vyskočil), Pilko, Léhrl, Havel – Chlada, Šott (78. Zadina).