Ale nakonec Rumburk remízový stav nezvrátil, navíc pak neměl v penaltové loterii potřebné štěstí. „Škoda, že jsme nepotvrdili vítězství z minulého kola, ale stále nás brzdí zranění hráčů. Remíza hodně mrzí," smutně prohlásil rumburský trenér Jaroslav Červinka. „Po průběhu utkání dva body bereme," přiznal lovosický trenér Pavel Doležal.

V Jiříkově se na branky čekalo do druhého poločasu. Hned na začátku udeřil Rumburk, kdy se po pěkné kombinaci prosadil Zima. „Vyrovnání bylo laciné. Po chybě Stankoviče zahrály Lovosice roh parádně, nepokrytý hráč hlavou vyrovnal," mrzelo Červinku. Čtvrt hodiny před koncem musel pod sprchy za hrubou urážku Ruszóa kapitán Kočina. „Jenže soupeř zbytek utkání v pohodě ubránil," mávl rukou rumburský trenér.

„Hráči se snažili a bojovali až do konce, ale nedokázali jsme v závěrečné převaze se gólově prosadit. Opět rozhodla naše zcela zbytečná chyba v rozehrávce. Penalty, to už je loterie," dodal Červinka.

FK Rumburk – ASK Lovosice 1:1 (0:0) – na PK 3:5.
B: Zima – Vochomůrka. R: Čáka. ŽK: 3:0. ČK: Kočina (L), 110 diváků.
Rumburk: Bednář – Trégr, Chlan, Stankovič, Hejl – Holubek, Zima, Honců, Demeter (46. Linhart) – Ruzsó (80. Dolejš), Chlada.