Vše podstatné se přihodilo už po šesti minutách. Helm vybojoval míč u postranní čáry, přihrál ho Kaňkovskému, který se zblízka nemýlil. „Hosté nebyli vůbec špatným celkem a měli trošičku více ze hry skoro po celý zápas. My jsme však vytěžili z minima maximum a získali potřebné vítězství," pravil vilémovský manažer Libor Sklenář. Domácí v první půli dvakrát podržel brankář Vaňák. Ten nejprve zlikvidoval hlavičku Martuziho, jeho další střelu pak vytáhl na roh. Na druhé straně mohl přidat další trefu Kaňkovský, trefil však pouze tyč. „V první půli se hrál otevřený a vyrovnaný fotbal, ve kterém měly obě strany několik dobrých šancí," konstatoval Sklenář.

Po změně stran domácím postupně docházely síly a hosté se dostávali do tlaku. Vaňák však ve velké šanci vychytal Vejra, ostatní střely Horních Měcholup branku minuly.

Vilémov tak poprvé na jaře bodoval. „Škoda minulého zápasu v Chomutově, postavení v tabulce mohlo být veselejší. Ale do konce soutěže ještě zbývá dvanáct zápasů," dodal Sklenář.
V dalším kole hraje Vilémov v Kladně.

Stap Tratec Vilémov – Horní Měcholupy 1:0 (1:0)B: 6. Kaňkovský. R: Leška. ŽK: 3:3. Diváci: 200.
Vilémov: Vaňák – Krasnický, Jirchář, Vavroušek, Jindřich – Helm, Jägr, Hnízdo (63. Soukup), Buryánek (80. Čonka) – Kaňkovský, Ruszó (88. Jantač).