Do Prahy jeli se sebevědomím, odjíždějí s jasnou porážkou. Fotbalisté Slovanu Varnsdorf si z Julisky odvážejí prohru, Dukla Praha zvítězila jasně 3:0.

Úvod utkání, který se hrál před velmi chabou návštěvou, patřil jednoznačně domácímu souboru, který si chtěl udržet pozici lídra druhé ligy. Již v 6. minutě se Juliska mohla radovat. Chigou dostal krásný míč za obranu, obhodil si brankáře Porcala a nabídl míč Svatonskému. Ten bez problému míč dorazil do prázdné branky – 1:0. V 21. minutě po krásné akci ze strany se míč odrazil k Hanouskovi, který vymetl šibenici Porcalovi branky – 2:0. Černou půlhodinu Slovanu uzavřel centr Bergera a tvrdá hlavička Chigoua – 3:0.

Ve druhém poločase se sice hosté snažili, změnu skóre to ale nepřineslo. Skóre upravil Petr Malý, který potrestal faul na svojí osobu technickou střelou z přímého kopu – 4:0.

„Bohužel jsme nadělali v obraně několik chyb a zkušený soupeř to potrestal. Nedokázali jsme nahradit vykratované obránce. Navíc jsme předvedli i mizerný výkon v útoku. Po prvním poločase prakticky nebylo co řešit. Dukla si výsledek hlídala, my jsme vyronali hru jen opticky. Navíc jsme ještě v závěru inkasovali ze standardky. Bylo to špatné,“ sdělil Deníku trenér Slovanu Aleš Křeček.

FK Dukla Praha – SK Slovan Varnsdorf 4:0 (3:0)

Branky: 6. Svatonský, 21. Hanousek, 29. Chigou, 88. Malý. ŽK 1:5. Diváků: 750.

Rozhodčí: Franěk – Nádvorník, Tacina.

Varnsdorf: Porcal – Mach, Pimpara, Stehlík, Jakobovský – Breite – Kulhánek (60. Matejov), D. Procházka (46. Koblížek), Chod, Rudnytskyy – Čemba (70. J. Procházka)