Řezuz Děčín – Brozany

3:5 (2:2)

Utkání dvou celků z horní poloviny tabulky začalo pro domácí skvěle, když se hned ve třetí minutě po Medunově přiťuknutí prosadil přesnou střelou Dvořák. Když pak po půlhodině hry přidal druhý gól opět po Medunově přihrávce Majer vypadalo to s Děčínem, velmi dobře. Ovšem brozanský Sokol dokázal do přestávky díky tvrdé hlavičce Diveckého po rohovém kopu a Coreově dorážce vyrovnat.

I druhá půle se dlouho vyvíjela příznivěji pro domácí. V 66. minutě totiž vstřelil třetí gól Meduna, kterému ideálně nahrál Dvořák. Jenže zase přišla závěrečná čtvrthodina poločasu. V tom prvním inkasovali řezníci dvakrát, tentokrát dokonce hosté přidali jeden zásah navíc. Nejprve se v 74. minutě na zadní tyči prosadil zapomenutý Gouife, po dalších dvou minutách přidal čtvrtý gól z penalty Divecký a vše zakončil pět minut před koncem Corea.

Branky: 3. Dvořák, 29. Majer, 66. Meduna – 35. a 76. Divecký (druhý z PK), 42. a 85. Corea, 74. Gouife. ŽK 3:1. 150 diváků, řídil Šifalda.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář, Novák, Mataj, Krejčík – Čonka (71. Stožický), Žáček (80. Demčenko), Matoušek – Dvořák – Majer, Meduna. Trenér. V. Vašák.