Teplice nastoupily v omlazené sestavě, Děčínu přesto pěti góly vyprášily na rozloučenou se čtvrtou nejvyšší soutěží kožich.

Trenér Lukáš Přerost poslal na hřiště mladíky, z nichž ani jeden neměl v občance starší datum narození než rok 1991. Řezuz Děčín už je jasným sestupujícím, pro příští ročník plánuje spojení s městským souputníkem Juniorem. „Ze začátku bylo hodně nepřesností, hra byla trošku nervózní. Soupeř dovedl zahrozit, ale do 20. minuty se nic zásadního nestalo,“ informuje o průběhu utkání Jiří Bujnovský, který na hřiště v dresu Teplic nastoupil až v 83. minutě. První gól Děčínští inkasovali v Dubí po dvaceti minutách hry, když se trefil Vůch. O minutu později zvyšoval Česlák.

„Bylo to nahoru dolů, slepené góly nám pomohly. Děčín snížil po chybě ve středu hřiště, ale ještě do poločasu jsme po bombě Vůcha vedli opět o dva góly. Od té doby jsme režii utkání měli ve svých rukách. Děčín sice párkrát zahrozil, gól se mu ale už dát nepovedlo. My naopak přidali další branky a zaslouženě vyhráli,“ líčí JiiříBujnovský.

FK TEPLICE B - FK ŘEZUZ DĚČÍN 5:1

Poločas 3:1. B: 20. a 37. Vůch, 21.Česlák, 55.Gagula, 83.Lácha - 35.Betyár.