Řezuz Děčín – Kladno B

2:0 (1:0)

Hosté přijeli díky reprezentační přestávce posíleni o pět hráčů prvoligového áčka a řezníci z nich měli od úvodu očividný respekt. Do utkání tak nastoupili domácí s taktikou důsledně bránit a pokusit se o nějaký ten brejk. Tato nepříliš oblíbená taktiky nakonec slavila úspěch.

Hostující celek od začátku utkání začal dobývat děčínskou tvrz. Jenže ve 13. minutě se zmocnil míče Stožický, posunul se na hranici šestnáctky a přesnou střelou otevřel skóre zápasu. Ve 24. minutě přišla pro Děčín pohroma, zranil se totiž pilíř obrany Novák, na jeho místo se ale stáhl další zkušený hráč Majer a obrana zůstala i nadále nepropustná. Hosté v dalším průběhu doslova bušili do děčínských vrat, ty ale zůstaly po celé utkání zavřené, a to i díky několika výborným zákrokům Chodury. Pojistku přidal po jednom z brejků v 85. minutě Žáček, po přihrávce Žáka.

Branky: 13. Stožický, 85. Žáček. ŽK 1:3. Před 200 diváky řídil Chládek.

Řezuz Děčín: Chodura – Mataj, Novák (25. Demčenko), Krejčík – Majer, Žák, Žáček, Matoušek, Krejčík – Stožický (88. Tlatla), Vlasák (89. Kyncl). Trenér V. Vašák.