Řezuz Děčín – Most B 3:2 (0:1)

V neděli odpoledne přivítal děčínský tým na svém pažitu v dalším kole divizní skupiny B velice mladý tým rezervy Mostu. Ta měla věkový průměr těsně nad devatenáct let, když nejstaršímu hráči bylo dvacet čtyři let, šesti v základu bylo devatenáct a nejmladšímu osmnáct. A právě ten nejmladší byl velkou překážkou děčínským řezníkům, brankář Pokorný se totiž, zvláště pak ve druhé půli překonával. Nakonec ale ale podlehl. „I když jsme prohrávali, nabádal jsem hráče k trpělivosti, což se nakonec vyplatilo. V první půli to bylo z naší strany špatné, za druhou část jsme si ale vyhrát zasloužili,“ řekl trenér Děčína Vladimír Vašák. Střelec rozhodující branky David Čonka pak dodal: „V první to bylo hrozné, ale chtěli jsme moc vyhrát a ta vůle se projevila.“

V první půli nejprve už v 9. minutě právě Čonka nastřelil hlavou břevno, do vedení šli ale zásluhou akvizice černé pleti Lombem ve 40.minutě hosté. Zkraje druhé části proměnil Runt penaltu nařízenou za faul na Štípka, aby zakrátko mířil přesně k tyči Fleišman a hosté opět vedli. Runt si postavil míč na značku pokutového kopu po faulu na Hubeného i v 83. minutě a opět byl úspěšný. Když už se zdálo že zápas skončí remízou uvolnil Runt Čonku a ten v 93. minutě rozhodl.

Branky: 51. a 83. Runt (obě z PK), 93. Čonka – 40. Lombo, 58. Fleišman. ŽK 2:6. Před 230 diváky řídil Živnůstka.

Řezuz Děčín: Chodura – Hubený, Nagy (67. Žáček), Jirchář, Krejčík – Matoušek (46. Štípek), Čonka, Stejskal (67. Rosocha) – Runt – Dvořák, Vlasák.