Řezuz Děčín – Sokolov B

1:1 (1:1)

Ten se držel hesla „vítězná sestava se nemění“ a na hřiště poslal ty samé hráče, kteří vybojovali před týdnem nečekanou výhru v Čelákovicích. Od úvodu se hrál svižný, bojovný fotbal takzvaně „nahoru – dolu“. Prvních dvacet, a pak vlastně i dalších 65. minutě bez výraznějších šancí. I když několik závarů bylo k vidění na obou stranách. „Škoda našich dvou standardek v závěru, měli jsme po nich závar, ale míč jsme do sítě nedostrkali,“ pokračoval Vašák.

Vše podstatné se událo mezi 22. a 25. minutou. Nejprve předvedli domácí parádní kombinační akci po ose Vlasák – Kyncl – Stožický a Děčín vedl 1:0. Jenže za necelé tři minuty si řezníci nepohlídali standardní situaci. Rohový kop sice odvrátili, na následný centr si ale u vzdálenější tyče naskočil Hrabáč a bylo vyrovnáno. „Jak říkám, je to škoda, dostali jsme se do vedení a pak nepohlídali standardku. Ale remíza je asi spravedlivá.“

Branky: 22. Stožický – 25. Hrabáč. ŽK 4:2. ČK 1:0 (87. Žáček). 230 diváků, sudí Kříž.

Řezuz Děčín: Chodura – Žák, Majer, Krejčík – Mataj, Žáček, Matoušek (78. Jirchář), Kyncl (65. Hubený) – Vlasák (63. Čonka) – Demčenko, Stožický.