V posledním utkání před zimní přestávkou na svém pažitu přivítali kvalitní tým Brozan a i když podali sympatický výkon odešli poraženi o dvě branky. Ještě šest minut před koncem to ale vypadalo, že by si domácí mohli jeden bodík k dosavadním dvěma přece jen připsat. V závěru však inkasovali dvě branky a bylo rozhodnuto.

Řezuz Děčín – Brozany 1:3 (0:1)

Zápas začal celkem svižně a už v první minutě nastřelili hosté tyč děčínské branky. Na druhé straně se dostal do slušné příležitosti o šest minut později Betyár, mířil ale jen do dobře vyběhnuvšího brankáře hostů. Za další dvě minuty vykopl míč směřující do sítě děčínský Červenka a pak se hra na dlouho uklidnila. Až přišla 36. minuta. To se po rohovém kopu dostal k míči Divecký a prostřelil vše co mu stálo v cestě.

Úvodních pětadvacet minut druhé části se na hřišti nic významného neudálo, závěrečná dvacetiminutovka toho ale přinesla poměrně dost. Nejprve provětral rukavice děčínského brankáře bombou Divecký a pak se zaslouženého vyrovnání dočkali domácí, když se po rychlém výpadu nekompromisní střelou prosadil Dvořák. Na druhé straně o sobě dal poté dvakrát opět vědět Divecký, který nejprve pálil nad a poté těsně vedle.

Šest minut před koncem už se opět skóre měnilo. Děčín si nepohlídal další rohový kop a Kopecký hlavou znovu strhl vedení na stranu Brozan. Jejich vítězství pak pečetil vlastním gólem Stach. „Je to škoda, podali jsme bojovný výkon, Soupeř to byl kvalitní a porazil nás secvičenými standardkami. Zaplať pán bůh, že už je konec našeho trápení,“ poznamenal trenér Děčína Pavel Horáček.

Branky: 76. Dvořák – 36. Divecký, 84. Kopecký, 89. vlastní. ŽK 2:1, 120 diváků, řídil Bohatý.

Řezuz Děčín: Chodura – Červenka, Jirchář, Žák, Stach – Hoffmann, Raba, Majer, (67. Demčenko), Kurty – Dvořák , Betyár. Trenér P. Horáček, as. P. Fridrich.