Řezuz Děčín – Litvínov

2:3 (1:0)

První poločas byl rozháraný a nehrál se pohledný fotbal. Hra byla často přerušována kvůli ošetření zraněných hráčů, kterých bylo nepoměrně hodně. Oba brankáři se příliš nezapotili a pochytali jen opravdu pár lehkých míčů. Až přišla poslední minuta, kdy zapršelo z čistého nebe. Po jednom z mála útoků, který podnikl Žák, kopali domácí rohový kop. Vlasákův centr se snesl ke vzdálenější tyči, kdy byl připraven Novák a Děčín vedl klasickým gólem do šatny 1:0.

Velice lichotivě řečeno nevýrazný výkon předváděli domácí i ve druhé části a na trest se nečekalo dlouho. Už ve 47. minutě hosté nastřelili břevno a v následném závaru byli faulováni v šestnáctce. Nařízenou penaltu proměnil bezpečně Pošusta. Hosté se nadále více tlačili do útoku a Chodura vytáhl dva skvělé zákroky. Udeřilo ale na druhé straně. Vystřídavší Matoušek byl faulován ve vápně a nařízený pokutový kop proměnil Novák. Už, už se zdálo, že domácí utrpí vítězství, jenže přišlo posledních osm minut. Nejprve v 82. minutě vyrovnal hlavou po rohu Havlíček a přišel nejspornější moment zápasu. V 88. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop, který viděl jen on sám. Fauloval prý děčínský Majer a nařízenou penaltu proměnil Pošusta. „Hráli jsme špatně, ale zápas vyhráli rozhodčí,“ utrousil naštvaně trenér Děčína V. Vašák.

Branky: Novák 2 (1 x z PK)- Pošusta 2 (obě z PK), Havlíček. ŽK 6:2. Před 230 diváky řídil Martínek.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář (23. Žák), Novák, Štípek – Kyncl (59. Matoušek), Majer, Čonka, Krejčík – Runt (59. Stejskal) – Stožický, Vlasák.