Vilémovský Stap Tratec totiž prokráčel podzimem celkem suverénně, když třináct zápasů vyhrál a pouze dva prohrál. Zimu tak přečkal na prvním místě tabulky, kde měl celkem luxusní sedmibodový náskok na druhé Neštěmice. Naopak druhému zástupci děčínského regionu Jiskře Modré se podzimní část příliš nepovedla a se čtrnáctibodovým ziskem jí patří dvanáctá pozice v šestnáctičlenné tabulce.

My vám nyní přinášíme podrobný jarní program celého přeboru.

Jediné možné derby utkání obou celků z děčínského regionu se uskuteční až v posledním kole, ve kterém Jiskra Modrá zajíždí do Vilémova.

Krajský přebor

jaro 2009

16. kolo: 14. a 15. 3.: Litvínov B – Souš, Litoměřice – Stap Tratec Vilémov, Jiskra Modrá – Bílina, Neštěmice – LoKo Chomutov, Štětí – Roudnice, Oldřichov – Bezděkov, Tatran Kadaň – Střekov, Žatec – Proboštov.

17. kolo: 21. a 22. 3.: Žatec – Litvínov B, Vilémov – Souš, Bílina – Litoměřice, LoKo Chomutov – Modrá, Roudnice – Neštěmice, Bezděkov – Štětí, Střekov – Oldřichov, Proboštov – Tatran Kadaň.

18. kolo: 28. a 29. 3.: Litvínov B – Vilémov, Souš – Bílina, Litoměřice – LoKo Chomutov, Modrá – Roudnice, Neštěmice – Bezděkov, Štětí – Střekov, Oldřichov – Proboštov, Tatran Kadaň – Žatec.

19. kolo: 4. a 5. 4.: Tatran Kadaň – Litvínov B, LoKo Chomutov – Souš, Bílina – Vilémov, Roudnice – Litoměřice, Bezděkov – Modrá, Střekov – Neštěmice, Proboštov – Štětí, Žatec – Oldřichov.

20. kolo: 11. a 12. 4.: Litvínov B – Bílina, Souš – Roudnice, Vilémov – LoKo Chomutov, Litoměřice – Bezděkov, Modrá – Střekov, Neštěmice – Proboštov, Štětí – Žatec, Oldřichov – Tatran Kadaň.

21. kolo: 18. a 19. 4.: Oldřichov – Litvínov B, Bezděkov – Souš, Roudnice – Vilémov, LoKo Chomutov – Bílina, Střekov – Litoměřice, Proboštov – Modrá, Žatec – Neštěmice, Tatran Kadaň – Štětí.

22. kolo: 25. a 26. 4.: Litvínov B – LoKo Chomutov, Souš – Střekov, Vilémov – Bezděkov, Bílina – Roudnice, Litoměřice – Proboštov, Modrá – Žatec, Neštěmice – Tatran Kadaň, Štětí – Oldřichov.

23. kolo: 2. a 3. 5.: Štětí – Litvínov B, Proboštov – Souš, Střekov – Vilémov, Bezděkov – Bílina, Roudnice – LoKo Chomutov, Žatec – Litoměřice, Tatran Kadaň – Modrá, Oldřichov – Neštěmice.

24. kolo: 9. a 10. 5.: Litvínov B – Roudnice, Souš – Žatec, Vilémov – Proboštov, Bílina – Střekov, LoKo Chomutov – Bezděkov, Litoměřice – Tatran Kadaň, Modrá – Oldřichov, Český lev Neštěmice – Štětí.

25. kolo: 16. a 17. 5.: Neštěmice – Litvínov B, Tatran Kadaň – Souš, Žatec – Vilémov, Proboštov – Bílina, Střekov – LoKo Chomutov, Bezděkov – Roudnice, Oldřichov – Litoměřice, Štětí – Modrá.

26. kolo: 23. a 24. 5.: Litvínov B – Bezděkov, Souš – Oldřichov, Vilémov – Tatran Kadaň, Bílina – Žatec, LoKo Chomutov – Proboštov, Roudnice – Střekov, Litoměřice – Štětí, Modrá – Neštěmice.

27. kolo: 30. a 31. 5.: Modrá – Litvínov B, Štětí – Souš, Oldřichov – Vilémov, Tatran Kadaň – Bílina, Žatec – LoKo Chomutov, Proboštov – Roudnice, Střekov – Bezděkov, Neštěmice – Litoměřice.

28. kolo: 6. a 7. 6.: Litvínov B – Střekov, Souš – Neštěmice, Vilémov – Štětí, Bílina – Oldřichov, LoKo Chomutov – Tatran Kadaň, Roudnice – Žatec, Bezděkov – Proboštov, Litoměřice – Modrá.

29. kolo: 13. a 14. 6.: Litoměřice – Litvínov B, Modrá – Souš, Neštěmice – Vilémov, Štětí – Bílina, Oldřichov – LoKo Chomutov, Tatran Kadaň – Roudnice, Žatec – Bezděkov, Proboštov – Střekov.

30. kolo: 20. 6.: Litvínov B – Proboštov, Souš – Litoměřice, Vilémov – Modrá, Bílina – Neštěmice, LoKo Chomutov – Štětí, Roudnice – Oldřichov, Bezděkov – Tatran Kadaň, Střekov – Žatec.