Řezuz Děčín – MSV Eisleben 3:1 (2:0)

Hostující tým je protkán českými, ale i slovenskými a ruskými hráči z vyšších soutěží a ukázal se jako houževnatý bojovný soupeř. Možná mu uškodilo, že tráví soustředění v Teplicích a přijel z plné tvrdé zimní přípravy. Ale v té jsou i řezníci. Ti zase představili další dvě možné posily. Po Majerovi, Demchenkovi a Stožickém to tentokrát byl Argentinec Ezequiel Rosando a Kyncl.

Děčínský celek pak v zápase předvedl výborný výkon především v první části, kdy soupeře přehrával ve všech směrech. „Dnes už se mi konečně hodnotí radostněji. Vyhráli jsme především díky velmi dobrému prvnímu poločasu, po obrátce už to tak kvalitní nebylo. Soupeř to byl kvalitní a jak říkám, hlavně první půle se mi líbila,“ zhodnotil utkání trenér Děčína V. Vašák a pak se blíže zadíval na možné posily. „Majer se lepší zápas od zápasu a bude určitě přínosem. Demchenko je velmi dobrý, ale zatím se nevyvaruje hluchých míst v zápase. Stožický je tank, nebojí se projít do obrany a soupeři z něj mají vítr. Rosando ukázal, že je to velmi dobrý technik, jen aby to jak se říká ve středu hřiště příliš nedrbal. Kyncl odehrál jen jeden poločas. Dohromady vzato, byl bych moc rád, kdyby se všichni povedly udělat. Pak bych měl ale hodně zamotanou hlavu se sestavou. Ale to jsou určitě příjemné starosti.“

Hosté snižovali až za stavu 3:0 ve druhé části.

Branky Řezuz Děčín: 21. Demchenko, 32, Dvořák, 60. Rosando. Před 80 diváky řídil Trégr.

Řezuz Děčín: Chodura (46. Kožár) – Žák, Majer, Krejčík (46. Jirchář) – Demchenko (46. Kyncl), Čonka, Rosando, Matoušek – Runt – Štípek, Dvořák.