První příprava herně vyšla, Varnsdorfu chyběl pouze gól

Blšany – První přípravný zápas se nejevil vůbec špatně. FK Varnsdorf v úvodním přátelském utkání v letní přípravě plichtil 0:0 s třetiligovým celkem z Ruska FK Tyumen.

2.7.2012

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

Tým ze severu Čech představil ve svém kádru hned šest nových hráčů. Celý zápas odehrál obránce Zieris (Liberec), na hřišti se také objevili Just, Daníček (oba Jablonec), Schubert (Ml. Boleslav), ale také dorostenec Vomáčka a talent z Rumburku (I. A třída) Červeňák. Celý zápas odehrál i navrátilec z hostování Jakobovský.

Naopak nehrál Rudnytskyy (?) a Kotiš (rekonvalescence po zranění). Z jarního týmu chyběli Melunovič (Teplice), Filip (Jihlava), Tvaroha (Ml.Boleslav), Matejov (Zlín), Hauer (Bohemians 1905) a Hozda (hledá si angažmá).

Utkání s netradičním soupeřem se odehrálo v Blšanech, kde má FK Tyumen soustředění. Aktivnější byl v úvodu utkání soupeř, v sedmé minutě měl první šanci Daníček. Jeho střela po rohovém kopu Breiteho však cíl nenašla. V 18. minutě se vyznamenal Radek Porcal. Varnsdorfský brankář reflexivně vyrazil hlavičku ruského útočníka z bezprostřední blízkosti. A o deset minutě později „Prci" musel předvést další skvěl zákrok, kdy vyrazil těžkou střelu. O čtyři minuty později pak měl Varnsdorf štěstí, když míč z hlavičky ruského útočníka skončil těsně vedle. Varnsdorf se dostal pouze k dalekonosným střelám. Ani jedna však neskončila v brance ruského týmu.

Do druhého poločasu trenér Frťala pochopitelně prostřídal a dal šanci i ostatním hráčům. A Varnsdorf ožil. V 50. minutě pálil z dobré pozice Salibašič, ovšem míč skončil jen těsně vedle. Pak se příliš šancí nerodilo, přesto byl český celek aktivnější. V 74. minutě to byl opět Salibašič, který na ruskou branku vyslal další tvrdou střelu, ovšem pouze doprostřed branky, kde stál připravený brankář soupeře.

Rozhodnout tak mohl Červeňák. Nejlepší střelec FK Rumburk, který je ve Varnsdorfu na zkoušku, se po nahrávce Choda dostal do vápna a jeho křižná střela  skončila na tyči ruské branky. Nakonec se tedy v utkání zrodila zasloužená remíza 0:0.

„Myslím, že utkání splnilo svůj účel, co se týče kondiční stránky. Kluci makali naplno a po herní stránce to vůbec nebylo špatné," poznamenal  kouč Varnsdorfu Zdenko Frťala.

V samotném závěru musel ještě nuceně střídat Porcal (tříslo), kterého nahradil na posledních pět minut Kovář. Další přípravné utkání sehraje FK Varnsdorf v sobotu 7. července od 11.00 na hřišti v Bautzenu s místní Budissou.

FK TYUMEN (Rusko, III. liga) - FK VARNSDORF 0:0

ŽK: Chod. Diváci: 20. Hráno v Blšanech.

FK Varnsdorf: Porcal (85. Kovář) – Jakobovský, Pimpara, Stehlík (46. Vomáčka), Zieris – Cana (46. Mach), Breite (46. Chod) – Just (46. Martan), Hikspoors (46. Salibašić), Daníček (59. Červeňák) – Schubert (46. Volf).

2.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 22 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník, manipulant. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Děčín - Křešice, , Pro naši pobočku v Děčíně hledame šikovného skladníka - ještěrkáře. Ideálně alespoň 1 rok praxe v oboru, znalost problematiky. Uchazeč musí být držitelem platného řidičského opravnění pro řízení VZV. Požadujeme dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, spolehlivost, pracovitost a ochotu. Nabízíme stabilní pracovní místo v zavedené logistické společnosti a dobré finanční ohodnocení. , , Kontakt:, Polášek Pavel, tel.: 724096044, e-mail: pavel.polasek@slemrspedition.com, osobní jednání po domluvě na adrese Náměstí Míru 122, 407 21 Česká Kamenice.. Pracoviště: Slemr spedition s.r.o. - 01 (sídlo), Náměstí Míru, č.p. 122, 407 21 Česká Kamenice. Informace: Pavel Polášek, +420 724 096 044.

Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů obsluha CNC obráběcího centra. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Eurometalgroup, s.r.o., Krásná Lípa, Bezručova 349, Požadavky: , Praxe na CNC strojích a centrech, čtení technické dokumentace, , spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem, , upřesnění: PP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků, , Kontakt: e-mailem. Pracoviště: Eurometalgroup s.r.o.- bezručova, Bezručova, č.p. 349, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka. Informace: Pavlína Langerová, .

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel střední školy 21 000 Kč

Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol Kvalifikovaného pedagoga pro výuku NĚMECKÉHO JAZYKA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Gymnázium Varnsdorf, Střelecká č.p. 1800, 407 47 Varnsdorf 1. , S nástupem od 1. 9. 2017., Nabídky (včetně strukturovaného životopisu) zasílejte na e-mail, popř. na adresu školy. Pracoviště: Gymnázium varnsdorf, Střelecká, č.p. 1800, 407 47 Varnsdorf 1. Informace: Jiří Jakoubek, +420 412 371 423.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Speciální pedagogové 24 000 Kč

Speciální pedagogové sociální pracovník/ speciální pedagog. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Oblastní charita Šluknov, Farní č.p. 154, 407 77 Šluknov., Hledáme sociálního pracovníka nebo speciálního pedagoga pro práci s dětmi a mládeží, Nabízíme další vzdělávání, supervize. , Požadujeme vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. (minimálně VOŠ). , Životopis a motivační dopis nebo případné dotazy zasílejte na info@charitasluknov.cz, Vybrané zájemce pozveme k osobnímu setkání.. Pracoviště: Oblastní charita šluknov, Farní, č.p. 154, 407 77 Šluknov. Informace: Kamila Svobodová, .