„Za větrného a nevlídného počasí se odehrála opět řada utkání, která měla velkou kvalitu. Od počátku bylo jasné, že medailové pozice obsadí mladí fotbalisté Soccer for kids, jinak mládežnická akademie Dynamo Dresden. Svůj úkol splnili a vcelku zaslouženě turnaj vyhráli," pravil Tomáš Štěpán, jeden z organizátorů celého turnaje.

Na druhém místě se umístil FK Ústí nad Labem, který také sehrál velkou řadu velmi kvalitních utkání, třetí skončil Beroun. Domácí SK Děčín, který vedl trenér Janda, skončil na čtvrtém místě.

„Až na počasí si myslím, že byla celá akce velmi povedená a na jaře ještě vymyslíme pro daný ročník nějakou větší akci mimo soutěžní utkání. Další den pak naše starší přípravka opět v domácím areálu dominovala na prvním jarním satelitu a celkově turnaj vyhrála. To jí pomalu, ale jistě posouvá s předstihem do finálového turnaje, který se uskuteční v červnu," dodal Štěpán.

V červenci by měl být tahákem fotbalový kemp, který se koná ve dvou turnusech prvních čtrnáct dní. Jak již bylo avizováno, tak během kempu všechny navštíví i velmi známá jména z fotbalového prostředí a společně si s kluky střihnou nějakou tréninkovou jednotku.