Výsledkově vyrovnanější byla skupina A, kde si plným počtem bodů a skórem 3:0 zajistila prvenství SPŠT před SŠS a CR (obě varnsdorfské) a druhým týmem SOU a U 28. října z České Lípy. Ve skupině B jen díky skóre 7:0 vyhrál první tým SOU a U 28. října před varnsdorfskými týmy VOŠ a SPŠ (skóre 6:1, vzájemný zápas 0:0) a Gymnaziem, které na své oba soupeře nestačilo. Nakonec podlehlo 3:0 i SOU a U Česká Lípa II v utkání o 5. místo.

O třetí příčku se střetly varnsdorfské SŠS a CR (loni 5.) s VOŠ a SPŠ (3.). Dle rozpisu domácí tým ještě několik minut před koncem vedl 1:0, ale pak se důsledností prosadil Jelen, hráč staršího dorostu SK Slovan a jeho dvě branky rozhodly o výhře 1:2 a třetím místu.

Ve finále nastoupil tým pořádající školy SPŠT proti SOU a U Česká Lípa I. Hosté rovněž dlouho vedli, ale vyrovnání zařídil perfektní ranou P. Svoboda a na řadu přišlo zahrávání penalt – po třech na každé straně. První dva hráči na obou stranách byli úspěšní, pak třetí českolipský přestřelil bránu a další dorostenecký hráč Slovanu Luňák se nemýlil, čímž zařídil vítězství pro domácí SPŠT, která tak obhájila loňské prvenství. Nejlepším brankařem byl vyhodnocen Pávek z VOŠ a hráčem střelec rozhodující penaltové trefy Luňák. Ceny nejlepším týmům a hráčům předával ředitel SPŠT Ing. František Hricz a ředitel turnaje Michael Šimek.

Autor: Zdeněk sobota