Rozdíl dvou soutěží tak byl smazán, Varnsdorf nepředvedl příliš jistý výkon. Proti původním plánům se nehrálo od 11.00 v Dubí, ale od 16.00 v Blšanech. Hřiště v Dubí totiž bylo silně podmáčené. „Cestování bylo dlouhé, co vám budu povídat. A od toho se také odvíjel náš výkon, byl velmi ospalý. Prvních deset minut jsme sice dobře kombinovali a adrželi míč na kopačkách, ale to bylo z naší strany v prvním poločase vše," řekl asistent hlavního trenéra Pavel Hradiský. Teplice dokonce při nástupu do druhého dějství vedli 1:0.

„Pak však přišel centr ze strany a střídající Vilkovský se prosadil," radoval se Hradiský. Jenže Teplice šly opět do vedení a Varnsdorf musel opět dotahovat. „Na 2:2 srovnával taktéž střídající Hikspoors, který skóroval hlavou po přesném centru. Na 3:2 sice zvyšoval pěknou střelou Breite, ale soupeř zaslouženě srovnal na konečných 3:3," upřímně pravil asistent trenéra Frťaly.

Kádr se rýsuje v těchto chvílích. „Just odešel zpátky do Jablonce, Chod si vyjednal angažmá v Německu. O ostatních hráčích se jedná v těchto dnech. Co se týče zranění, tak Porcal má zlomený nadočnicový oblouk. To znamená tři týdny klid. Kovář už začal trénovat a v neděli proti Jablonci by měl chytat. U Matěje Kotiše to taktéž vypadá na tři týdny," uzavřel vše Hradiský.

FK TEPLICE B - FK VARNSDORF 3:3 (1:0)

Branky Varnsdorfu: Vilkovský, Hikspoors, Breite. Hráno v Blšanech.

FK Varnsdorf: Klouda (73. Krajčovič) – Mach (46. Tvaroha), Zieris (46. Stehlík), Pimpara (46. Novotný), Dobrovolný (56. Ježdík) – Cana (46. Jakobovský), Breite – Martan, Daníček (46. Hikspoors), Volf (46. Rudnytskyy) – Schubert (46. Vilkovský)