Trenér Zdenko Frťala má ale starosti s týmem, který ve velkém postihla marodka. „Trápí nás chřipka. Někteří kluci berou antibiotika. Plácáme se v tom hodně dlouho. Jsem z toho docela špatný, snad se do konce února dáme dohromady," pravil rozmrzele trenér Zdenko Frťala.

V Satalicích rozhodl Varnsdorf v prvním poločase, kdy se trefil Tvaroha a Jurča. „Hlavně první půle byla dobrá, měli jsme hodně šancí. I Vltavín tam měl dvě obrovské příležitosti. V tom druhém už dostali příležitost hráči juniorky," připomněl kouč.

Velké změny v kádru týmu z Kotliny se už asi čekat nedají. „Co se týče Kvídy a Linky, tak by tu měli zůstat. Rozhodne se tento týden. Ještě se jedná o návratu Jirky Janouška. Kdyby se to ale nepovedlo, tak bychom chtěli ještě přivést jednoho hráče," má jasno Frťala.

Jarní část začíná pro Varnsdorf 3. března, do konce přípravy tak zbývá necelý měsíc. „Co se mi zatím líbilo? Kvalita našich soupeřů, s ní jsem byl spokojený. Ale nejvíce mě mrzí zdraví hráčů. Snad už jsme si to nejhorší vybrali," dodal varnsdorfský lodivod.

LoKo Vltavín – FK Varnsdorf 0:2 (0:2)

Branky: 8. Tvaroha, 32. Jurča.

Varnsdorf: Samoel (82. Klouda) – Landovský, Zieris (46. Kvída), Zbrožek, Novotný – Martan (60. Mpong), Tvaroha, Daníček (52. Čurgali), Linka – Schubert (46. Durdevič), Jurča.