Divize dorostu

Junior Praha – Slovan Varnsdorf 3:0 (1:0). St. dorost. Hosté zaslouženě prohráli, domácí šli za svým cílem vyhrát daleko houževnatěji.

Junior Praha – Slovan Varnsdorf 1:3 (1:1). Ml. dorost. O výhru se hatrikem zasloužil David Kuba. „Nastoupili jsme soustředěně a zaslouženě jsme vyhráli,“ řekl trenér hostů Zbyněk přibyl.

Kr. přebor dorostu

Junior Děčín – Bílina 1:1 St. dorost. Branku Junioru dal Mottl. Domácí se snažili, ale hosté dobře bránili a Junior se nemohl střelecky lépe prosadit. Remíza je zasloužená.

Junior Děčín – Bílina 0:1. Ml. dorost. Domácí zahazovali jednu šanci za druhou a hosté je za to potrestali.

Divize žáků

Junior Děčín – Junior Praha 4:1. St. žáci. Branky vítězů. Brom 2, Svoboda 2. Domácí celek byl po celý zápas lepší, projevil větší vůli po vítězství a zaslouženě získal tři body.

Junior Děčín – Junior Praha 3:4. Ml. žáci. Branky domácích: Lehotzký, Fábera, Kindl. Domácí vedli v poločase 3:0, ale ve druhém poločase zcela odešli a hosté otočili skóre ve svůj prospěch.

Kr. přebor žáků

Ústí n. L. B – Slovan Varnsdorf 0:2 (0:1). St. žáci. Branky dali Long a Šiška. Slovan si připsal první výhru v sezoně.

Ústí nad Labem B – Slovan Varnsdorf 5:0 (4:0). Mladší dorost.