Z výhry se nakonec radovali díky přesnému zásahu Škyty domácí. Další zástupce děčínského regionu Jílové bez větších problémů porazil Libouchec. Zbylé dva celky (Č. Kamenice, Junior Děčín) zajížděly na hřiště svých soupeřů a na body nedosáhly.

Jílové – Libouchec

3:0 (2:0)

„Na slabého soupeře stačil náš průměrný výkon,“ zhodnotil zápas stručně, ale jasně trenér jílovského mužstva Josef Florián.

Branky: Just 2, Mataj. ŽK 3:4. Před 80 diváky řídil Urban.

Rumburk – Šluknov

1:0 (0:0)

„Byl to těžký zápas, tak jako každé derby. Soupeř byl asi o kousek lepší, ale nám se podařila krásná kombinační akce po které jsme vstřelili vítězný gól,“ radoval se trenér vítězů Milan Jurica. Asistent trenéra šluknovského Plastonu Ladislav Čurgali řekl „Toto derby bylo letos ještě více vypjatější, protože obě mužstva hrají o záchranu. Domácí rozhodli po pěkné rychlé akci v 55.minutě. Pak jsme se snažili alespoň o vyrovnání, ale nic se nedařilo. Když už dal Hajduk, tak rozhodčí odpískal, mrtvý ofsajd. Situace na konci tabulky se pěkně zamotává a čtveřice Velké Březno, Česká Kamenice, Rumburk a Šluknov bude bojovat o záchranu do posledního kola. Zatím to vypadá, že budou sestupovat dvě mužstva.“

Branka: Škyta. ŽK 3:2. ČK 0:1 (Hajduk). Před 120 diváky řídil Novotný.

Modlany – Č. Kamenice

4:1 (2:0)

„Zpočátku to byl vyrovnaný zápas, postupem času ale převzali taktovku utkání do svých rukou domácí, kteří zaslouženě vyhráli,“ konstatoval českokamenický trenér Petr Raba.

Branky: T. Vavrinec 2, J. Vavrinec, Janota – Šimek. Rozhodčí: Hofmann, ŽK: 3:1. Diváků: 30,

Milešov – Junior Děčín

4:3 (3:3)

„Byl to bojovný zápas ve kterém útoky předčily obrany. Škoda, nakonec byli šťastnější domácí,“ poznamenal trenér děčínského Junioru Pavel Horáček.

Branky: J. Brabenec 3, P. Brabenec – Folprecht, Betyár, Horký. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 3:2. Diváků: 200.