První ztrátu hlásí Union Děčín. Ačkoliv svěřenci Pavla Horáčka vedli v Přestanově 2:0 a hráli od 39. minutě po vyloučení domácího Voráčka proti deseti, nakonec padli 3:4. „Po třech výhrách jsme se vrátili na zem. Zápas nám připomněl, že nikdo se v soutěži neporazí sám a proti každému to musíme poctivě odmakat a to tak, že všichni a celý zápas. Není třeba panikařit, ale vzít si ze zápasu ponaučení a příště nastartovat novou vítěznou sérii,“ zdůraznil vedoucí mužstva Libor Eichelmann.

Devět bodů jako Union má i Šluknov, který doma udolal Trmice 2:0. „Po debaklu v Bynově přistoupil tým k zápasu zodpovědně. Vše jsme rozhodli do poločasu a vyhráli zaslouženě,“ pochvaloval si asistent trenéra Ladislav Čurgali.

V derby utkání dvou nováčků se radovaly Dobkovice, které doma porazily Březiny 3:0. „Podle mě to byla zasloužená výhra. Víme, co Březiny hrají a připravili se na to. Myslím si, že jsme byli lepším celkem a to skóre nakonec odpovídá. Po čtyřech kolech jsme docela spokojeni, myslím si, že jsme mohli mít o tři body více. Ale je vidět, že soutěž bude nesmírně vyrovnaná,“ má jasno trenér Dobkovic Zdeněk Štol.

Druhou porážku v sezóně si připsal na své konto Jiříkov, který doma nestačil na silný Chlumec. Po porážce 2:4 Spartak klesl na šesté místo v tabulce.

Podruhé v řadě vyhrál Heřmanov, který v přestřelce udolal Horní Podluží. Domácí táhl Tomáš Vlasák, který nasázel Čechii tři branky. Zatímco domácí mají šest bodů, hosté jsou bez bodu a topí se na samém dně tabulky.

Přestanov – Union Děčín 4:3 (0:2) B: Dvořák 3, Šmejkal – J. Murdych, Horyna, Očipka. R: Kolátor. ŽK: 2:3. ČK: Voráček (P), 40 diváků.

Plaston Šluknov – MSK Trmice 2:0 (2:0) B: Léhrl, Švec. R: Hrubý. ŽK: 3:2, 140 diváků.

SK Dobkovice – SK Březiny 3:0 (2:0) B: Příhonský 2, M. Štol. R: Menšík. Bez karet, 100 diváků.

Spartak Jiříkov – TJ Chlumec 2:4 (0:1) B: Bajan, M. Šolc – Malec 2, Růžička 2. R: Davignon. ŽK: 1:3, 99 diváků.

TJ Heřmanov – Čechie Horní Podluží 4:3 (3:2) B: Vlasák 3, Drahoňovský – Banda 2 (1 z PK), Peleška. R: Holec. ŽK: 2:1, 50 diváků.