„Odešel jsem z vlastní iniciativy, mužstvo potřebuje nový impuls, který mu už asi nedám“ přiznal Puncman. „Kluky v týmu moc dobře znám. Cíl zůstává stejný. Co nejrychleji se dostat do klidného středu tabulky,“ potvrdil nový kormidelník Vašák.
Březiny na podzim doplatily na osm remíz. „To nás srazilo dolů,“ potvrdil Puncman, který zodpovídal i další otázky.
Coby nováček jste herně nezklamali, výsledkově to ale nebylo nejlepší…
Doplatili jsme na osm remíz, lepší by bylo samozřejmě radši čtyřikrát vyhrát. Kolikrát jsme nedokázali udržet vedení a kluci byli v utkání lepší.
Jako většina celků z okresu jste hojně využívali umělku v Děčíně…
To souhlasí, na našem hřišti to přes zimu nešlo. Nejprve jsme vše zaměřili na fyzickou přípravu. Elecom Cup, který jsme vyhráli, nám poskytl pět přípravných utkání.
Změnil se přes zimu samotný kádr?
Přišel Pavel Leden z Německa, Jan Majer z Řezníků. Dále máme v týmu nově dalšího Řezníka Vlasáka a Kroupu z FK Jílové. Hrbek a Beneš odešli na hostování do Unionu Děčín. Myslím, že jsme vhodně doplnili náš současný kádr. Asistenta Znamínka nahradil Martin Černý. Ještě nesmím zapomenout na zraněného Culka. Šest zápasů jako disciplinární trest si bude odpykávat Richard Wenzel.
Co udělat proto, abyste vyhrávali?
To je velmi ošidné. Nyní máme ještě zkušenější celek, prostě musíme naše vedení udržet a zapomenout na bezhlavé útočení. Věřím, že se nám to bude dařit a my v pohodě krajskou 1.A třídu udržíme.
Čeká vás hodně těžký los. Dokážete se s tím vypořádat?
Pokratice, Roudnice B a Milešov jsou silné celky. My však chceme z prvních tří utkání vydolovat šest bodů. Pevně doufám, že se co nejrychleji dostaneme ze spodních pater tabulky.

Kádr na jaro 2011:
Brankáři: Stejskal, Štalcer
Obrana: Majer, Pařez, Šturm, Majerik, Wenzel, Saska
Záloha: Svoboda, Rajniš, Kořínek, Drahoňovský, Leden, Čapek, Wirkner, Brousil
Útok: Vlasák, Culek, Sobotka, Znamínko, Kroupa