Varnsdorf přivítá v neděli 30. září od 16.00 celek Fastav Zlín. Utkání je pikantní i díky tomu, že Zlín trénuje bývalý kouč Varnsdorfu Aleš Křeček. Mírným favoritem bude domácí celek, ten doma ještě neprohrál. Porazil 1:0 Ústí, 4:0 Most a 4:1 Karvinou. Jediné body na domácím stadionu ztratil remízou 0:0 s Bohemians Praha. V tabulce je Varnsdorf šestý, má skóre 14:9 a získal doposud jedenáct bodů. V předešlém druholigovém kole Varnsdorf prohrál 1:2 na hřišti Bohemians 1905, o remízu přišel několik minut před koncem. Doma je však daleko silnější než venku. Zlínu se nedaří, po domácí porážce 1:2 s Vlašimí klesl na třináctí místo. Při skóre 7:13 zatím získal osm bodů.

Po špatném startu se pomalu, ale jistě výsledkově chytá divizní SK Stap Tratec Vilémov. V prvních pěti kolech vybojovali svěřenci trenéra Michaela Šimka pouhý bod za domácí bezbrankovou remízu se Souší. V šestém kole ale přisla domácí výhra 1:0 nad Lovosicemi a následně si Vilémov přivezl bod z Brozan, i když ještě osm minut před koncem vedl 1:0.

Nyní se tým z malé obce představé opět doma. V sobotu od 16.30 přivítá těžkého soupeře – Meteor Praha VIII. Ten je zatím na třetím místě, získal 14 bodů při skóre 10:4. Vilémov je čtrnáctý, získal pěto bodů s pasivním skóre 4:10. V utkání zřejmě rozhodne jedna, nebo dvě branky.

Oba týmy potřebují podporu svých fanoušků. Takže neváhejte a přijďte podpořit své oblíbené kluby o nadcházejícím víkendu.