Největším tahákem určitě bude nedělní souboj divizních děčínských řezníků s Litvínovem. Všechny příznivce tímto upozorňujeme, že tento duel začíná už ve 14.30. Čtyři z pěti celků hrající I. A třídu hrají doma a všechny ve stejný termín. Jílové hostí vedoucí Lovosice, šluknovský Plaston změří doma síly s Krupkou, Rumburk s Českými Kopisty a Česká Kamenice s Libouchcem.

Pátek 17. dubna

Staré gardy – 17.30: SK Dobkovice – Libouchec (Kalvach). Garda Rafani Děčín – TJ Heřmanov (hř. Boletice – Dostál). Český lev Těchlovice – Markvartice (Mokráček). Šluknov – Prysk (Sabo).

Sobota 18. dubna

Krajský přebor: Proboštov – Jiskra Modrá (17.00)

1. A třída: Jílové – Lovosice, Rumburk – České Kopisty, Plaston Šluknov – Krupka, Česká Kamenice – Libouchec, Přestanov – Junior Děčín (vše v 17.00).
2. B třída: Trmice – Březiny (10.30), Heřmanov – Františkov (17.0), Svádov – Union Děčín (16.00).

Divize dorostu: Slovan Varnsdorf – Junior Děčín (10.15 a 12.30 – um. tráva).

Jopa II. třída – 17.00: Spartak Jiříkov – TJ Krásná Lípa (Betlach). Dolní Poustevna – SK Verneřice (Procházka). Český lev Těchlovice – Chřibská (Simmer). FK Malšovice – Start Děčín (Pleskač). FK Velká Bukovina – SK Velký Šenov (Kouba). Spartak Mikov Mikulášovice – Čechie H. Podluží (Kalvach).

III. třída – 13.30: TJ Valkeřice – SK Dobkovice (Zvěřina). Dolní Habartice – Spartak Boletice (Benda). Tatran Rybniště – Tatran Horní Oldřichov (Dostál).

Neděle 19. dubna

ČFL: Králův Dvůr – Slovan Varnsdorf (17.00).

Divize: Řezuz Děčín – Litvínov (14.30).

Kr. přebor: Roudnice – Vilémov (17.00).

Jopa II. třída – 17.00: SK Plaston Šluknov B – MSK Benešov n. Pl. (hř. Lipová u Šluknova – Sabo).–

III. třída – 17.00: Lokomotiva Děčín – FK Multitex Huntířov (hřiště Union Děčín – Rydval). FC Děčín – Slovan Jiřetín p. J. (um. tráva – městský stadion – Šefčík Ladislav). FK Bynovec- SK Prysk (Vydra). Kemp Starý Šachov – SK Markvartice (15.00 – Trégr).

Pondělí 20. dubna

Staré gardy – 17.30: DC Pláckaři 94 – FK Jílové (um. tráva – městský stadion – Dostál). JVŠ Děčín – MSK Benešov n. Pl. (Řeznický stadion – Hrubý). FK Ludvíkovice – FK Malšovice (hřiště Bynovec – Dostál).