Tipovat výsledky deseti vybraných duelů můžete tradičně pomocí kupónů v novinách (budou vycházet vždy od pondělí do čtvrtka) i na internetu. V prvním kole se však musí všichni tipující do soutěže zaregistrovat pomocí novinového kupónu a jen v novinách pravidelně najdete kompletní pořadí všech soutěžících. Neváhejte proto a předplaťte si Děčínský deník (Eva Mejzlíková – 724 793 128).

A o co budeme v letošní Tip lize hrát? I v době automatové prohibice se nám povedlo získat zajímavé sponzory. Vítězové jednotlivých kol, kterých bude celkem třináct, se mohou těšit na poukázku do podniků Havana Club – Děčín I, Club 333 – Bynov, Sport Club – Želenice a Club Hvězda – U pivovaru v hodnotě 300 Kč. Všechny čtyři podniky se také budou podílet na cenách pro celkové vítěze. Fotbalová akademie Petra Voříška Děčín věnuje do soutěže repliky fotbalových míčů s originálním podpisem Petra Voříška.Těšit se můžete i na zajímavé ceny, které do naší soutěže věnuje Pivovar Kocour z Varnsdorfu.

Hlavní ceny pro tři celkové vítěze jsou stále ještě v jednání, jisté je prase na grilování, které věnuje Pavel Hakl, vyhrát můžete také sportovní hodinky nebo fanouškovské předměty FK Varnsdorf. Tak neváhejte a zaregistrujte se do hry!

První kupón by měl vyjít 
v pondělí 18. března!

Pravidla Tip ligy čtenářů Deníku se prakticky nemění. Tipují se výsledky fotbalových zápasů týmů z děčínského okresu. Hlasovat se stále může na internetu, ale své první tipy musíte vyplnit do originálního kupónu a zaslat do naší redakce (Husovo náměstí 36/9, Děčín 405 02), nebo je osobně přinést do schránky, nebo přímo do redakce Děčínského deníku.

Kupóny budou vycházet 
v průběhu celého týdne. Výsledky a hodnocení budeme přinášet pouze ve středečním tištěném vydání Děčínského deníku, nikoliv na  webových stránkách Děčínského deníku. V Tip lize vyhrává nejlepší soutěžící týdenního kola, ale také nejlepší tipaři celé sezóny. V krátkosti se v nejdůležitějších bodech vrátíme k pravidlům:

Hlasovací kupóny musí být odevzdány nejpozději každý pátek do 16:00 do redakce Děčínského deníku.

Pokud jste se do nové sezóny přihlásili poprvé, v kolonce „Moje startovní číslo" napište „N". Číslo vám bude redakčním systémem přiděleno a dozvíte se jej ve středečním přehledu kola v tištěném vydání Děčínského deníku. Do kupónu napište své heslo (např. 1234). Tímto heslem pak můžete hlasovat po internetu.

U vybraných deseti zápasů poté zadejte vaše tipy. 1 = výhra domácích, 0 = remíza, 
2 = výhra hostů. Dvojtipy nejsou povolené. V kolonce Supertrefa vyplňte váš tip na to, kolik celkem gólů padne ve vybraných zápasech. Supertrefa bude rozhodovat o vítězích kola nebo celkových vítězích při bodové shodě. Hodně štěstí ve hře přeje redakce Deníku!