Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Požádat o zelený trávník mohou kluby už jen do úterý

Děčín – Po roce opět ČMFS otevírá za pomoci MŠMT a ČSTV investiční akci Zelený trávník 2010.

9.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník

Jejím hlavním účelem je pomoci fotbalovým klubům zejména nižších soutěží vybudovat travnatou hrací plochu, udržovat jí v dobrém stavu a hrát tak fotbal v důstojných podmínkách. Na tuto akci není třeba vypisovat výběrové řízení a není vyžadována finanční spoluúčast.

Vybraný a schválený fotbalový oddíl je povinen sekretáři Komise MTZ a BVS ČMFS oznámit přesný termín provádění zásadních prací, které budou ze strany ČMFS kontrolovány. Zároveň doporučujeme oddílům, aby s odborníky Komise MTZ a BVS své záměry konzultovaly již ve stádiu přípravy – rádi pomohou nalézt nejvhodnější řešení. Státní dotaci může čerpat fotbalový oddíl sdružený v ČMFS, který splňuje následující požadavky: – je občanským sdružením, – je vlastníkem pozemku nebo nájemcem s uzavřenou nájemní smlouvou na min. 15 od roku pořízení dotace (tzn. min. do roku 2025) nebo s nájemní smlouvou na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou ve stejném rozsahu.

Dotaci lze použít na úpravy týkající se přímo hrací plochy hřiště. Z technického hlediska se jedná o čtyři hlavní případy: 1. Přeměna povrchu již existujícího hřiště, 2. Rekonstrukce nevyhovujícího travnatého hřiště, 3. Založení nového travnatého hřiště, 4. Instalace zavlažovacího systému travnaté hrací plochy.

Akce musí být dokončena nejpozději do 30. 11. příslušného roku. Státní dotace na akci zelený trávník je ve výši v rozmezí 100 – 500 tis. Kč a musí být proinvestovány nejpozději do 30. 11. 2010. Součásti žádosti o zařazení dotace Zelený trávník 2010 jsou: – vyplněný formulář žádosti (získáte jej buď na svém OFS/KFS nebo stránkách www.fotbal.cz v sekci Komise MTZ a BVS), – výpis z katastru nemovitostí, – snímek z katastrální mapy s vyznačením plochy hřiště, – nájemní smlouva na min. 15 let, (v případě, že TJ není vlastníkem pozemku). Žádosti včetně formulářů na zařazení do akce Zelený trávník 2010 zašlete na adresu OFS Děčín nejpozději do 12. ledna

Autor: Petr Bláha

9.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
DĚČÍNSKÝ KRASOBRUSLAŘ  Michal Češka bude se svou kanadskou partnerkou  Cortney Mansour reprezentovat na olympiádě v Pchjončchangu.

Olympiáda? Stále tomu nevěřím, kroutí hlavou Češka

Lužická nemocnice v Rumburku.

Rumburk nabídne nemocnici v tendru, rozhodl jeden hlas

FOTO: V Bynově hořel les. Na vině byla zábavná pyrotechnika

Děčín - K nahlášenému požáru lesního porostu vyjely ve středu v půl páté odpoledne jednotky hasičů z Děčína a Jíového.

Čtvrtečník Martina Schulze: Tenkrát uran a nyní lithium?

Doubice - V pravidelném seriálu Děčínského deníku se Martin Schulz tentokrát zaměřil na lithium.

Ředitel Jakubec školu nezvládá, odvolejte jej, žádá školská rada

Varnsdorf – Situací na škole ve Varnsdorfu se už zabývá krajský úřad.

FOTO: Střední školy a učiliště se nabízely dětem ze základních škol

Děčín - Kam po základce? Několik desítek středních škol a učilišť přijelo v úterý do děčínského nákupního centra Pivovar, kde se konala tradiční přehlídka Škola Děčín.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení