Fotbalová divize dospěla do svého závěru. O víkendu má na programu poslední kolo. Vilémov, který chce zůstat ve středu tabulky, doma dnes od 17.00 přivítá FK Litvínov, poslední Řezníci, kteří se loučí s touto soutěží, se představí zítra od 17.00 na půdě silných Brozan.

Vilémov chce vyhrát

Svěřenci trenéra Suchomela ve své derniéře mají doma již sestupující Litvínov. „Třikrát v řadě jsme prohráli, tudíž bychom si na závěr rádi spravili chuť. Budeme pokračovat v oslavách výročí klubu, navíc pořádáme již desáté jubilejní setkání Spolku bývalých hráčů a funkcionářů šluknovského výběžku nad šedesát let,“ popsal celý program sobotního odpoledne manažer Vilémova Libor Sklenář.

Tým z výběžku stále bojuje s rozsáhlou marodkou, nejinak tomu bude i dnes. „Starší Nagy by snad měl být k dispozici, naopak mimo je kanonýr Kurel, který si odnesl zranění kolene z posledního utkání. Byl u doktora Nováka v Praze a snad to nebude přetržený křížový vaz. Chceme vyhrát, stále jde o prestiž, očekáváme vysokou návštěvu. Rádi bychom skončili na osmém místě, následovat bude tradiční závěrečná dokopná“ dodal Libor Sklenář.

Důstojně dohrát

To Řezníci z Děčína se představí na půdě Brozan, velmi silného celku z popředí divizní tabulky. „Ten zápas si chceme užít, jelikož se jedná o naše poslední utkání v divizi. Brozany jsou velmi slušný tým. Poté si uspořádáme setkání na konci sezóny. V úterý se pak sejdeme a budeme plánovat budoucnost,“ vysvětluje prezident klubu Vladimír Šoltys.

„K dispozici by měli být všichni, jen Kamil Podolský hrát nebude, stále to není stoprocentní Bylo by zbytečné ho nasazovat do utkání, kde už opravdu o nic nejde,“ dodal Šoltys.