"Potěšitelné bylo, že jsme i přes různé zdravotní problémy, které některé z nás postihly, sešli ve složení, které už děláme řádku let," usmíval se Václav Hloušek, jeden z organizátorů. 

Mezi ty další patřili Míša Novotná, Jirka Novotný (syn s manželkou), Míša Novotná ml. (vnoučata), Petr Novotný Ivan Kolomazník, Vilda Stibor, Zdeněk Kirchner ml. "Díky patří i správcům stadionu Jiřímu Mládkovi a Miroslavu Adámkovi," zdůraznil. 

Turnaje se tentokrát zúčastnilo méně družstev – 13 - které byly vylosovány do dvou skupin. Jak se ukázalo, kvalitě turnaje to nijak neublížilo, ba naopak. Mužstva byla velice kvalitní, minimálně osm z nich mělo velkou kvalitu. Kromě semifinalistů hrál dobře Stap Vilémov, Dolní Poustevna, Letní mise a Hapťák, které po pěkných výkonech vypadly ve čtvrtfinále.

V semifinále porazil největší favorit Komáři Filipov Malibu 4:1 a Repre překvapení turnaje Novotňáky po penaltovém rozstřelu 3:2. "Za zmínku stojí hra Jardy Hajduka, který zraje jako víno – čím starší, tím lepší," usmál se Hloušek.

V souboji o 3. místo porazilo Malibu Novotňáky 3:0. Finále Komáři – Repre skončilo po krásné hře obou finalistů 0:0, na penalty vyhrály Komáři 3:2.

"Celý turnaj se hrál za krásného letního počasí a vše proběhlo v naprostém klidu a pořádku. Paní Míša se snažila splnit všechna naše přání a bylo o nás všechny skvěle postaráno. Už to říkám několik let, ale tento turnaj je unikátní, bez problémů a excesů. Svou roli sehráli i skvělí rozhodčí z Děčína Ladislav Šefčík, Josef Šefčík, Stanislav Forro a Ondřej Kadora pískající jedinečně a bez chyby. Protože jsem v minulosti pracoval s organizováním turnajů i jinde, můžu srovnávat a Šluknov je naprostá jednička. Doufejme, že se příští rok sejdeme opět ve stejném složení a těším se se všemi pořadateli na shledanou," dodal Hloušek. 

Pořadí na prvních čtyřech místech: 1. Komáři Filipov, 2. Repre Šluknov, 3. Malibu, 4. Novotňáci. 

Individuální ocecenění :

Nejlepší střelec: Bohuslav Svoboda (Malibu)

Nejlepší brankář: Zoul Martin (Repre Šluknov)

Nejužitečnější hráč: Čmugr Ladislav (Novotňáci)