Venku se jim sice v jarní části bodově nedaří, zato doma jsou vilémovští fotbalisté neporazitelní. Tři zápasy, devět bodů a skóre 13:0!

Naposledy to na malebném stadionu odnesl Horní Jiřetín, který si domů odvezl půltucet branek. „Soupeř k nám přijel s jasnou taktikou. Uchýlil se totiž k úporné obraně. Ale kluci si s tím poradili," pochvaloval si vilémovský manažer Libor Sklenář.

Domácí, kteří nastoupili v nových dresech, rozjásali fanoušky už ve druhé minutě, kdy se po uličce Kaňkovského trefil Demke. Po čtvrt hodině se po centru Stacha prosadil Kaňkovský, třetí trefu obstaral z penalty Jägr a parádní poločas uzavřel střelou k tyči opět Kaňkovský.

Po změně stran museli diváci čekat na branku až do 70. minuty. Na roh Demkeho si naskočil Jirchář a Aschenbrenner byl bez šance. Sobotní střelecký účet pak uzavřel Kaňkovský, který z další penalty upravil na konečných 6:0.

„Tak vysoké, ale zasloužené vítězství se nečekalo. Gólů mohlo být mnohem více," dodal Sklenář. Vilémov tak v tabulce krajského přeboru poskočil na páté místo.

Stap Vilémov – Horní Jiřetín 6:0 (4:0)

Branky: Kaňkovský 3 (1 z PK), Demke, Jägr (PK), Jirchář. R: Sedláček. ŽK: 0:1. Diváci: 210.

Vilémov: Vaňák – Krasnický, Hnízdo, Jirchář, Stach – Vaníček (50. Vavroušek), Jägr (65. Bílek), Jindřich, Buryánek (75. Čuda) – Demke, Kaňkovský.