Tedy až na Junior Děčín. Ten měl, jak se později ukázalo, jedinečnou možnost vyrovnat bodový zisk s vedoucí Krupkou, se kterou by se dělil o první místo. Velmi mu k tomu pomohl šluknovský Plaston, který na svém hřišti právě s vedoucím týmem tabulky dokázal bezbrankově remizovat. Jenže to by musel Junior vyhrát v Jílovém. Děčínští mladíci ale podali špatný výkon a odvezli si nakonec vysokou prohru. Poslední, čtvrtý zástupce děčínského regionu Rumburk trochu napravil výpadek z prvního kola, ve kterém prohrál doma s Libouchcem, a tentokrát importoval bod ze hřiště nevyzpytatelného Milešova.

Jílové – Junior Děčín 3:0 (2:0)

„Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství. Domácí byli důraznější, hráli zodpovědně a měli i více štěstí,“ poznamenal trenér Junioru Děčín Pavel Horáček. Na lavičce jílovského celku zaskakoval za zdravotně indisponovaného Josefa Floriána st. Karel Ženíšek starší, a ten konstatoval: „I přes neúčast některých borců mužstvo zápas zvládlo. Hrálo zodpovědně, soupeře prakticky k ničemu nepustilo a zaslouženě vyhrálo. Jsme spokojení.“

Branky: Florián, Just, Kulhánek st. ŽK 4:2. Před 200 diváky řídil sudí Bouma.

Šluknov – Krupka 0:0

„Před zápasem bych bod bral. Teď bych ale trochu neskromně podotkl, že jsme měli na tři. Byl to dobrý zápas, lidem se líbil, což potvrdili při závěrečné děkovačce. Hráči bojovali celých devadesát minut. Chtěl bych divákům poděkovat, byli dnes naším dvanáctým hráčem,“ poznamenal očividně spokojený trenér Plastonu Šluknov Milan Lom.

ŽK 4:0. ČK 1:0 (Novotný). 260 diváků, sudí Materna.

Milešov – Rumburk 1:1 (0:1)

„Celý tým podal dobrý výkon a zaslouženě vezeme bod. Alespoň trochu jsme tak napravili dojem z předchozího nepovedeného domácího utkání,“ řekl trenér Rumburku František Dužár. Branku jeho týmu dal Jakub Chlada.