Oba týmy si ale příslušnost k výše zmiňované soutěži zajistili už před posledním duelem a tak se v něm mohl hrát bezstarostný fotbal.

České Kopisty – Plaston Šluknov

0:1 (0:1)

„K utkání jsme odjížděli s cílem zvítězit a udržet si pro nás velmi slušnou sedmou příčku tabulky, což se nám nakonec podařilo,“ mnul si ruce trenér šluknovského týmu Milan Lom.

Od prvních minut se hrál zápas v dobrém tempu a na úzkém hřišti bylo k vidění poměrně dost osobních soubojů. Postupem času začal získávat převahu hostující celek a ze svého narůstajícího tlaku také vytěžil sladké ovoce v podobě prvního, a jak se později ukázalo i rozhodujícího gólu. Ten přišel po půlhodině hry, kdy tvrdou Hajdukovu střelu vyrazil brankář jen k nepokryté americké akvizici šluknovského týmu Nesterakovi, a ten už neměl se zakončením do odkryté branky problém.

„Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Jen jsme místo gólů trefovali brankovou konstrukci, kterou jsme nastřelili dvakrát. Až v závěru se domácí nadechli k jakémusi tlaku a měli tam i několik možností, ovšem nás podržel brankář Bednář a tak jsme si odvezli všechny body. Zakončili jsme tak slušnou sezonu a především úspěšné jaro,“ zhodnotil průběh druhé části Lom a pak se podíval do blízké budoucnosti. „Nyní má celý kádr už dovolenou a pokud budu trénovat dál, tak se sejdeme dvanáctého července“.

Branka: 30. Nesterak.

Plaston Šluknov: Bednář – Hlávka, Holešovský, Kirchner, Jägr – Horák (78. Jarábek), Lehrl, Dobeš, J. Zbončák (30. D. Zbončák) – Hajduk, Nesterak (86. Stelmaščuk).