V roli velkého favorita odjížděl třetí tým tabulky vilémovský Stap Tratec k dalšímu kolu fotbalového přeboru Ústeckého kraje na hřiště předposlední Bíliny.

Bílina – Vilémov 0:0

Vilémovskému týmu se na jaře lepí na paty neuvěřitelná smůla, když ke zraněným Greňovi, Čudovi a Gabrielovi přibyli tento týden ještě Kotiš a Špinka. Navíc pro trest nemohl nastoupit Kurel a Hostaše vytáhl trenér Suchomel s horečkami s postele. Přesto byli hosté i v této silně kombinované sestavě po celý zápas pány na hřišti, ale nedokázali proměnit ani jednu z několika dobrých šancí a to rozhodlo o tom, že přišli lacino o dva body do tabulky.
První půle byla v jednoznačné režii hostů, kteří však nedokázal překonat pozornou obranu domácích s výtečným gólmanem, který výborně četl hru vilémovských a mnoho šancí zlikvidoval včasným vyběhnutím. Hosté se snažili, ale lepila se jim i trochu smůla na paty. Zvláště Lehrl chtěl moc ukázat, že má čich na góly, ale ze svých tří tutovek a několika pěkných střel se mu žádná neujala.
Stejný obraz hry pokračoval i po obrátce a zejména posledních dvacet pět minut se hrál fotbal již jen k vápnu bílinské branky. Domácí bránili v devíti lidech alespoň plichtu a hosté se snažili vstřelit alespoň jedinou branku, která by je ještě ponechala ve hře o titul. Bohužel se tak nestalo a dohnat ztrátu z tohoto zápasu, zvláště při obrovské marodce vilémovského týmu, bude víc než složité.
Před 120 diváky řídil F. Černý.
Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, J. Jägr – Hejl, Svoboda Pavel, T. Jägr, Lehrl Hostaš (78. Vichterey M.) – Kessler, Svoboda Petr. Trenér Suchomel.